Attelages double fennèt mòd moun ki pa marye ak Multimode, 1 x 2, 2 x 2 par Fibre Optique Lc Attelages pèdi

Attelages double fennèt mòd moun ki pa marye ak Multimode, 1 x 2, 2 x 2 par Fibre Optique Lc Attelages pèdi

Pèdi twòp ba vizaj Plizyè Couplage rapò Aplikasyon pou kontra gwosè Lontan-chaje telekominikasyon

Function

Aparans

Pèdi twòp ba

Plizyè Couplage rapò

Kontra gwosè

Aplikasyon pou

Lontan-chaje telekominikasyon

Sistèm CATV, andamp, Fiberoptic detèktè yo

Rezo lokal

Pèfòmans Spécifications


Paramètre

Spécifications

Rapò accouplement50/50%
Pò Configuration1 x 2 oubyen 2 x 2
Excessive≥ 55dB
Opere tanperati-20 pou +75 ° C (-40 pou +85 ° C ki disponib l si l mande)
Tanperati nan depo-40 pou +85 ° C
Jan fibre deCorning singlemode SMF ki gen 28 tan, fibre DS oubyen flexcore
Fibre ki Pigtail bagay1m
Pakè dimansyon (milimèt)Pakè M, N, yon, B, C


Yo jwenn enfòmasyon


T

T
TTTTTTTTTTTT
Tip
Klas
Onde
Rapò couplage oubyen Atténuation (dB)
Pakè
Pigtail estil
Jan fibre de
Nan/deyò Connecteur

S= Singlemode Standard Attelage
ONÈ= Koup Wideband Singlemode

S =Espesyal
P I
= P klas
YON= Yon klas

35= 1310/1550nm
36= 1310/1585nm


50= 50/50
30= 30/70
10= 10/90
05= 5/95
01= 1/99
0102= 1 x 2
0202= 2 x 2
M= Pakè M
N= Pakè N
YON= PackageA
B= PackageB
C= PackageC
1= 250um Fibre vid
2= 900um blouz
3= 3 milimèt kab

0= SMF KI GEN 28 TAN
KRAZE-BRIZE= DS Optique
S= Espesyal

0= Okenn
1 =FC/APC
2= FC/PC
3= SC/APC
4= SC/PC
5= SEN
6= LC/UPC
7= LC/APC
X= Espesyal


En sou eksperyans lajè ak eksperyans, SOPO byen koni kòm youn nan pi gwo fabricants attelages double fennèt mòd moun ki pa marye ak multimode, 1 x 2, 2 x 2 par fibre optique lc attelages lajan ki koresponn ak li anwo nan syèl la bon kalite, pwodwi yo desann pri yo ak sèvis trè byen. Tanpri rete lib pou achte bon mache pwodwi sa yo nan la chin nan faktori nou.

Hot Tags: attelages double fennèt mòd moun ki pa marye ak multimode, 1 x 2, 2 x 2 par fibre optique lc attelages pèdi fabricants, faktori, te fè nan peyi Lachin, kalite, ba pri, pa chè
Pwodwi ki
Kontakte nou
SOPO ptik kominikasyon co, Ltd

Adrès: Zòn endistri JinDiDa, Langkou endistri Pak, Ri Dalang, distri Longhua nouvo, Shenzhen, Lachin

Telefòn: +86-755-23124132

Fakse: 86-755-23774378

Mel: sales1@sopo.net.cn

SOPO ptik kominikasyon co, Ltd
foottop