Moun ki pa marye, double sèn nan isolator Fibre Optique lazè make machin pri e te itilize Fibre Optique Dyòd Impulsions pwodwi yo

Moun ki pa marye, double sèn nan isolator Fibre Optique lazè make machin pri e te itilize Fibre Optique Dyòd Impulsions pwodwi yo

Moun ki pa marye sèn nan Isolator 1. dekri teren: moun ki pa marye sèn nan isolator, ki se yon jan de sistèm aktyèl ptik

Function

Sèn nan moun ki pa maryeIsolator

1Dekri teren

Moun ki pa marye sèn nan isolator, ki se yon jan de sistèm aktyèl ptik, fonksyon de baz li, se pou reyalize siyal ptik transfè pozitif, empêcher limyè bak.

2Aparans

Atachman ba pèdi

anwo nan syèl la blanch

Anwo nan syèl la pèdi retou

Ti PDL

3Aplikasyon pou

EDFA

Sistèm pou fè tès fibre optique

Sistèm CATV

Sistèm telecom

Rezo radyo

4Spécifications

Paramètre

Klas, P

Yon klas

Opere D'(nm)

1310 oubyen 1550

Blanch nan Passband (dB)

≥40

≥38

Blanch (dB)

≥32

≥30

Atachman pèdi nan Passband (dB)

0.35

0.5

Atachman pèdi (dB)

≤0.6

≤0.7

Retounen pèdi (dB)

≥65/60

≥60/55

PDL (dB)

andlt, 0.05

andlt, 0.1

PMD (ps)

0.2 (0.05 si w mande)

Limit operasyonèl D' (nm)

±15

Opere (tanperati)

-20 plis pase 70

Depo tanperati ()

-40 +85

Jan fibre de

Corning SMF-28

Ki bagay fibre (m)

1 gen chak finisman

PakèDimansyon (milimèt)

5.5×30

Remise Power(mW)

300

Nòtwithinthewholebandwidthof23;

withoutthelossofconnector, fusionsplicerandendface,

includealltemperatureoftheoverallPDLbandwidth.

5Lòd enfòmasyon:

ISO tip

Opere D'

Klas

Jan fibre de

Ki bagay optique

Connecteur

SIS =Moun ki pa marye

13 = 1310nm
14 = 1480nm
15 = 1550nm
PWA = sentiwon L

S = espesyal

P = klas, P

Yon klas = yon

1 = 250um

2 = 900um

3 = 3 milimèt

1 = 1.0 m
2 = 1.5 m
3 = antre 2.0 m
4 = espesyal

0 = okenn
1 = FC/APC
2 = FC/PC
3 = SC/APC
4 = SC/PC
5 = SEN
6 = LC

1Dekri teren

Double sèn nan isolator, ki se yon kalite pyès ptik a, fonksyon de baz li, se pou reyalize siyal ptik transfè pozitif, empêcher limyè bak.

2Spécifications

Paramètre

Klas, P

Yon klas

Opere D'(nm)

1310 oubyen 1550

Blanch nan Passband (dB)

≥55

≥53

Blanch (dB)

≥46

≥45

Atachman pèdi nan Passband (dB)

0.5

0.6

Atachman pèdi (dB)

≤0.8

≤0.8

Retounen pèdi (dB)

≥65/60

≥60/55

PDL (dB)

andlt, 0.05

andlt, 0.1

PMD (ps)

0.1 (0.05 si w mande)

Limit operasyonèl D' (nm)

±30

Opere (tanperati)

-20 plis pase 70

Depo tanperati ()

-40 +85

Jan fibre de

Corning SMF-28

Ki bagay fibre (m)

1 gen chak finisman

PakèDimansyon (milimèt)

5.5×30

Remise Power(mW)

300

Nòtwithinthewholebandwidthof23;

withoutthelossofconnector, fusionsplicerandendface,

includealltemperatureoftheoverallPDLbandwidth.

3Lòd enfòmasyon:

ISO tip

Opere D'

Klas

Jan fibre de

Ki bagay optique

Connecteur

SIU =Double

13 = 1310nm
14 = 1480nm
15 = 1550nm
PWA = sentiwon L

S = espesyal

P = klas, P

Yon klas = yon

1 = 250um

2 = 900um

3 = 3 milimèt

1 = 1.0 m
2 = 1.5 m
3 = antre 2.0 m
4 = espesyal

0 = okenn
1 = FC/APC
2 = FC/PC
3 = SC/APC
4 = SC/PC
5 = SEN
6 = LC


En sou eksperyans lajè ak eksperyans, SOPO byen koni kòm youn nan pi gwo manifakti yo moun ki pa marye, double sèn nan isolator fibre optique lazè ki koute chè pou machin ak Dyòd itilize fibre optique impulsions pwodwi li anwo nan syèl la bon kalite, ba pwi pwodwi ak sèvis trè byen. Tanpri rete lib pou achte bon mache pwodwi sa yo nan la chin nan faktori nou.

Hot Tags: moun ki pa marye, double sèn nan isolator fibre optique lazè ki koute chè pou machin ak Dyòd itilize fibre optique impulsions pwodwi fabricants, faktori, te fè nan peyi Lachin, kalite, ba pri, pa chè
Pwodwi ki
Kontakte nou
SOPO ptik kominikasyon co, Ltd

Adrès: Zòn endistri JinDiDa, Langkou endistri Pak, Ri Dalang, distri Longhua nouvo, Shenzhen, Lachin

Telefòn: +86-755-23124132

Fakse: 86-755-23774378

Mel: sales1@sopo.net.cn

SOPO ptik kominikasyon co, Ltd
foottop