Pol-mentni ptik Coaxial elektwonik à Ferrite Circulator blanch à

Pol-mentni ptik Coaxial elektwonik à Ferrite Circulator blanch à

Sopofiber' fasilite kalmi mentni ptik circulator utilise online konplo ak an bwonz Liaison micro ptik emballage.

Function

Sopofiber'polarizationmaintainingopticalcirculatorutilizesproprietarydesignsandmetalbondingmicroopticspackaging.

Itprovideslowinsertionloss, broadbandhighisolation, highextinctionratio, excellenttemperaturestabilityandopticalpathepoxyfree. Itcanbeusedforwavelengthadd/ane ke yo bliye, dispersioncompensationandEDFAapplications.

Aparans

LowInsertionLoss

WideBand, HighIsolation

HighExtinctionRatio

CompactIn-LinePackage

HighStabilityandReliability

EpoxyFreeOpticalPath

Aplikasyon pou

FiberopticAmplifiers

MetroAreaNetwork

WavelengthAdd/ane ke yo bliye

DispersionCompensation

Jounal-DiectionCommunication

PerformanceSpecifications

Paramètre

PGrade

Configuration

Port1toPort2toPort3

OperatingWavelength(nm)

1310±30or1550±30

InsertionLoss(dB)

Karakteristik

0.8

Maksimòm

1.0

TypicalIsolation(dB)

50

MinimumIsolation(dB)

40

ExtinctionRatio(dB)

18

CrossTalk(dB)

≥50

ReturnLoss(dB)

≥50

PowerHanding(mW)

300

Polarizationaxis

BothSlowandFastaxis

OperatingTemperature ()

-5~+75

StorageTemperature()

-40~+85

FiberType

PMPandaFiber

PackageDimensions(mm)

Φ5.5xL50(L35forFtype)

Nòt:

1.ThePMfiberandtheconnectorkeyarealignedtotheslowaxis.

2.ForDevicewithconnectors,insertionlosswillbe0.3dBhigher,returnlosswillbe5dBlower, extinctionlosswillbe2dBlower.

3.Theabovespecificationsarefordevicewithoutconnector.

OrderingInformation

PMOC

X

XX

X

X

X

XX


Onde

Klas

PigtailType

FiberLength

Nan / outConnector

3 = 3Port

13 = 1310nm

15 = 1550nm

P = PGrade

1 = 250umBareFiber

2 = 400umBareFiber

3 = 900umLooseTube

1 = 0.75 m

2 = 1 m

0 = okenn

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/APC

4 = SC/PC


En sou eksperyans lajè ak eksperyans, SOPO byen koni kòm youn nan pi gwo fabricants fasilite kalmi menteni ptik coaxial elektwonik à ferrite circulator blanch à li anwo nan syèl la bon kalite, ba pwi pwodwi ak sèvis trè byen. Tanpri rete lib pou achte bon mache pwodwi sa yo nan la chin nan faktori nou.

Hot Tags: Pol mentni ptik coaxial elektwonik à ferrite circulator blanch à fabricants, faktori, li te fè nan peyi Lachin, kalite, ba pri, pa chè
Pwodwi ki
Kontakte nou
SOPO ptik kominikasyon co, Ltd

Adrès: Zòn endistri JinDiDa, Langkou endistri Pak, Ri Dalang, distri Longhua nouvo, Shenzhen, Lachin

Telefòn: +86-755-23124132

Fakse: 86-755-23774378

Mel: sales1@sopo.net.cn

SOPO ptik kominikasyon co, Ltd
foottop