Kè di Isoltor ptik mini Pol

Kè di Isoltor ptik mini Pol

En sou eksperyans lajè ak eksperyans, SOPO byen koni kòm youn nan pi gwo fabricants de mini Pol san kè ptik isoltor pou li anwo nan syèl la bon kalite, pwodwi yo desann pri yo ak sèvis trè byen. Tanpri rete lib pou achte bon mache pwodwi sa yo nan la chin nan faktori nou. Mini...

Function
En sou eksperyans lajè ak eksperyans, SOPO byen koni kòm youn nan pi gwo fabricants de mini Pol san kè ptik isoltor pou li anwo nan syèl la bon kalite, pwodwi yo desann pri yo ak sèvis trè byen. Tanpri rete lib pou achte bon mache pwodwi sa yo nan la chin nan faktori nou.

Kè di Isoltor ptik mini Pol

Aparans

lAnwo nan syèl la blanch

lAtachman ba pèdi

lAnwo nan syèl la pèdi retou

lPol ba sansiblite

lMini gwosè

Aplikasyon pou

lFiberoptic anplifikatè

lLyen Fiberoptic CATV

lSistèm Fiberoptic tès

lSistèm LAN Fiberoptic

lTelekominikasyon

Pèfòmans Spécifications

(Standard) Sèn nan moun ki pa marye


Paramètre

P klas

Yon klas

Opere D' (nm)

1310,1480,1550 oubyen kliyan

Atifnatal blanch (dB)

40

39

Blanch (Min.) (dB)

30

28

Atachman pèdi (Typ.) (dB)

0.4

0.5

Atachman pèdi (Max.) (dB)

0.6

0.7

Retounen pèdi (nan/deyò) (dB)

55/55

55/55

Pèdi depandan fasilite kalmi (dB)

0.1

0.15

PMD (ps)

0.25 (0.05 si w mande)

Bande

±15

Opere (tanperati)

-10+75

Depo tanperati ()

-4085

Jan fibre de

Corning SMF-28

Ki bagay fibre (Min.)

1 mèt chak fini

Pakè dimansyon (milimèt)

Φ 3.0 x 25

Pouvwa Des (mW)

300


(Standard) Double sèn


Paramètre

P klas

Yon klas

Opere D' (nm)

1310,1480,1550 oubyen kliyan

Atifnatal blanch (dB)

56

56

Blanch (Min.) (dB)

42

40

Atachman pèdi (Typ.) (dB)

0.5

0.6

Atachman pèdi (Max.) (dB)

0.6

0.7

Retounen pèdi (nan/deyò) (dB)

55/55

55/55

Pèdi depandan fasilite kalmi (dB)

0.1

0.15

PMD (ps)

0.05

Bande

±30

Opere (tanperati)

-10+75

Depo tanperati ()

-4085

Jan fibre de

Corning SMF-28

Ki bagay fibre (Min.)

1 mèt chak fini

Pakè dimansyon (milimèt)

Φ 3.0 x 25

Pouvwa Des (mW)

300

1. nan 23 ℃ sou la


2. pa genyen ladan li connecteur, épissure ak fibre-fen Fresnel pèt.

3. ki gen PDL, limit operasyonèl D', ℃-5 pou +75 ℃.

Yo jwenn enfòmasyon


XX

XX

X

X

X

X

XX

Jan de isolator

Onde

Klas

Pigtail estil

Ki bagay optique

Package

Nan/deyò Connecteur

= Sèn nan moun ki pa marye

13 = 1310nm

14 = 1480nm

15 = 1550nm

P = prim

Yon = yon klas

1 = Fibre vid

2 = 900um blouz

1 = 1.0 m

2 = 1.5 m

3 = antre 2.0 m

4 = repòtaj ki bagay

C = C tip

0 = okenn

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/APC

4 = SC/PC

5 = SEN

6 = LC




Hot Tags: mini Pol isoltor ptik san kè fabricants, faktori, te fè nan peyi Lachin, kalite, ba pri, pa chè
Pwodwi ki
Kontakte nou
SOPO Optical Kominikasyon co, Ltd

Adrès: JinDiDa Industry Zòn, Langkou Industry Pak, Dalang Street, Longhua New Distri, Shenzhen, Lachin

Telefòn: +86-755-23124132

Fakse: 86-755-23774378

Mel: 18818523155@163.com

SOPO Optical Kominikasyon co, Ltd