Gbic SFP 2 kilomèt - 20 kilomèt nan-80 kilomèt Émetteur espesyal 100, D' SFP 1000basesx 1310nm-1550nm

Gbic SFP 2 kilomèt - 20 kilomèt nan-80 kilomèt Émetteur espesyal 100, D' SFP 1000basesx 1310nm-1550nm

Émetteur SFP 100BASE-ZX (SMF, 1550nm, 80 kilomèt, LC, IND) OEM detay sou pwodwi & kliyan UN avèk yon dividal mond nan klas manifakti yo OEM 8 ane pase

Function

Émetteur SFP 100BASE-ZX (SMF, 1550nm, 80 kilomèt, LC, IND)

Pwodwi detay

Pati Nunmber

SFP03-100ZX-55

Machann non

Fiberstore

Fòm tip

SFP

Yo ki te konn Max done

100Mbps

Onde

1550nm

Max kab distans

80 kilomèt

Entèfas

Mezon semidetachab LC

Konpozan ptik

DFB 1550nm

Tip kab

SMF

DOM sipò

Non

TX pouvwa

-5 ou dèyè 0dBm

Destinataire sansiblite

andlt, -34dBm

Industriels direksyon tanperati

-40 85 ° C (-40 pou 185 ° F)

Harmonisation HTS kòd

8517706000

OEM, andamp, Kliyan

UN avèk yon dividal mond nan klas OEM fabricants sou 8years, Sopofiber ki ka bay personnalisé epi koute yon pwi rezonab solisyon yo ki anwo nan syèl la bon kalite pou tout bezwen ak spécifications, enkli Optique plan mekanik plan Imprimé chan de kous tablo (Des) en ak elèktrik plan, lojisyèl andamp, Du plan, entegre asanble, étiquettes espesifik, etc. Ak vant rapide ak kliyan favorab commentaires, Sopofiber ki te devlope rapidman atravè mond lan ak vin dirijan founisè endistri ptik kominikasyon an. Si ou te enterese nan pwodwi nou yo, souple ou lib pou kontakte nou.

Emballage, andamp, Libellé

Sa fasil pou pran ak byen, TPS émetteur pakè ki te étiquetés e te make bysopofiberas defo. Personnalisés solisyon etikèt oswa lisans yo disponib pou mande.


100BASE-FX SFP SGMII Émetteur pou Gigabit Ethernet SFP pò (OPC, 1310nm, 2 kilomèt, LC, IND)

Pwodwi detay

Pati Nunmber

SFP MOUN KI RETE 100FX

Machann non

Fiberstore

Fòm tip

SFP

Yo ki te konn Max done

100Mbps

Onde

1310nm

Max kab distans

2 kilomèt

Entèfas

Mezon semidetachab LC

Konpozan ptik

FP SGMII

Tip kab

OPC

DOM sipò

Non

TX pouvwa

-19 ou dèyè-14dBm

Destinataire sansiblite

andlt, -30dBm

Industriels direksyon tanperati

-40 85 ° C (-40 pou 185 ° F)

Harmonisation HTS kòd

8517706000

Émetteur SFP 100BASE-LX (SMF, 1310nm, 20 kilomèt, LC, IND)

Pwodwi detay

Pati Nunmber

SFP03 100LX 31

Machann non

Fiberstore

Fòm tip

SFP

Yo ki te konn Max done

100Mbps

Onde

1310nm

Max kab distans

20 kilomèt nan

Entèfas

Mezon semidetachab LC

Konpozan ptik

FP 1310nm

Tip kab

SMF

DOM sipò

Non

Industriels direksyon tanperati

-40 85 ° C (-40 pou 185 ° F)

Harmonisation HTS kòd

8517706000

Émetteur SFP 100BASE-LX (SMF, 1310nm, 15 kilomèt, LC, IND)

Pwodwi detay

Pati Nunmber

SFP03 100LX 31

Machann non

Fiberstore

Fòm tip

SFP

Yo ki te konn Max done

100Mbps

Onde

1310nm

Max kab distans

15 kilomèt

Entèfas

Mezon semidetachab LC

Konpozan ptik

FP 1310nm

Tip kab

SMF

DOM sipò

Non

TX pouvwa

-15 ou dèyè-8dBm

Destinataire sansiblite

andlt, -28dBm

Industriels direksyon tanperati

-40 85 ° C (-40 pou 185 ° F)

Harmonisation HTS kòd

8517706000


En sou eksperyans lajè ak eksperyans, SOPO byen koni kòm youn nan pi gwo manifakti yo gbic sfp 2 kilomèt - 20 kilomèt nan-80 kilomèt émetteur espesyal 100, 1000basesx 1310nm-1550nm sfp D' li anwo nan syèl la bon kalite, ba pwi pwodwi ak sèvis trè byen. Tanpri rete lib pou achte bon mache pwodwi sa yo nan la chin nan faktori nou.

Hot Tags: gbic 2 kilomèt - 20 kilomèt nan-80 kilomèt SFP émetteur espesyal 100, 1000basesx 1310nm-1550nm SFP D' fabricants, faktori, te fè nan peyi Lachin, bon kalite, ba pri, pa chè
Pwodwi ki
Kontakte nou
SOPO Optical Kominikasyon co, Ltd

Adrès: JinDiDa Industry Zòn, Langkou Industry Pak, Dalang Street, Longhua New Distri, Shenzhen, Lachin

Telefòn: +86-755-23124132

Fakse: 86-755-23774378

Mel: 18818523155@163.com

SOPO Optical Kominikasyon co, Ltd