Fè jèn Ethernet A10-100m-SFP-medya Convertisseur ak Fibre pou Copper kajole Convertisseur Fibre Optique

Fè jèn Ethernet A10-100m-SFP-medya Convertisseur ak Fibre pou Copper kajole Convertisseur Fibre Optique

Pèfòmans anwo nan syèl la dekri teren Fibre lyen Ethernet Extenders bay jiska 120KM Ethernet ekstansyon sou moun ki pa marye mòd optique.

Function

Dekri teren
Pèfòmans anwo nan syèl la ki lye Fibre Ethernet Extenders bay jiska 120KM Ethernet ekstansyon sou moun ki pa marye mòd optique. A modèl FS-1100 pafè pou rezo campus, koneksyon elwaye lan, faciliter ptik dènye kilomèt koneksyon an pou rezo zòn metwopolitèn (MOUN) ak dèyè. Li bay yon konbinazon efektif plòg-ak-jwe solisyon pou tout 10Base-T oubyen 100Base-TX Ethernet ekstansyon ak benefis te ajoute de 10 / 100M oto-negosyasyon, fè yo fè chwa pou yo bon nèt lè planifikasyon pwochen à la 10Base-T rezo. Ethernet Fibre convertisseurs sa tout moun miniature nan gwosè ak yon abri RJ45 Ethernet Jak, SFP estil fibre-je/optik koneksyon prezante "performance". Konstriksyon oto-rayi kapasite pèmèt plen oswa mwatye mezon semidetachab Ethernet operasyon ak configuration pa mande!
Aparans
• Akò IEEE802.1 10Base-T-IEEE802.3u 100Base TX, IEEE802.3, 100Base-FX MDI/MDI-X oto negosyasyon, 10M / 100M oto negosyasyon
• Sipòte plen/mwatye mezon semidetachab kous ajou fè/bay transfè
• Ak yon sèl emplacement SFP
• Plòg-ak-jwèt, fasil pou enstalasyon
• Kapab mete pou 2U 19andquot, 14 emplacements Rackmount (pouvwa eksteryè)
Aplikasyon pou
• 10/100Mbps Gigabit ptik Ethernet longdistans transmission rezo

Pèfòmans Spécifications

Paramètre

Spécifications

Aksè mòd

10/100Mbps

Estanda

IEEE802.3 10Base-T, IEEE802.3u 100Base TX, 100Base-FX,

Onde

Mulitmode:850 / 1310nm, Moun ki pa marye-mòd: 1310 / 1550nm (opsyon)

Distans

Kategori-5 trese pè: 100m
Fibre: baryè-mòd 50/125,62.5/125μm (Maks a distans jiska 2 kilomèt oswa 5 kilomèt)
Fibre: moun ki pa marye-mòd 8/125,8.7/125,9/125,10/125μm (Maks a distans jiska 20 kilomèt-120)

Yon sèl RJ45 pò:
Pou koneksyon STP/UTP kategori-5 trese pè
Yon pò ptik:
Mòd divès, double fibre: SC oubyen ST (50, 62.5/125μm)
Mòd moun ki pa marye, fibre double: SC oubyen FC (9/125μm)
Moun ki pa marye mòd moun ki pa marye fibre: SC oubyen FC (9/125μm)

Konvèsyon vle di

Konvèsyon Media, magazen an-ak-devlopman/koupe-pase nan

MAC adrès tab

1K

Tanpon espas

1Mbit

Kontwòl pwodiksyon

Mezon semidetachab tout: flux kontwòl,
Mezon semidetachab mwatye: do bay/fè presyon

Mete anreta

Magazen an-ak-devlopman: 9.6μs, koupe-pase nan: 0.9μs

BER

andlt, 19-9

MTBF

100,000 èdtan

Endikatè a

PWR (pouvwa materyèl), FX ki LYE/LWA (ptik lyen/aksyon)
FDX (FX tout mezon semidetachab), TP LYEN/LWA (pè gwo lyen/aksyon)
100 TP (100M transmisyon yo ki te konn ki pè gwo),
100 FX (100M transmisyon to fibre optique)

Ekipman pou pouvwa

DC5V 1A (ekstèn), AC220 0.5A / DC-48 (entèn)

Pouvwa konsomasyon

andlt, 2W

Opere tanperati

-10 OU DÈYÈ 55ºC

Opere imidite

5%~90%

Kenbe tanperati

-40 OU DÈYÈ 70ºC

Kenbe imidite

5% ou dèyè 90% ki pa-condensation

Dimansyon

milimèt 71 (W) * milimèt 94 (D) * 26 milimèt (H) (fòs an deyò materyèl)

Yo jwenn enfòmasyon

Bay fom

onde

Optique

Pò TX

Fibre mòd

Pouvwa TX (dBm)

RX Sen.
(dBm)

Distans

FM 1100 02

850/1310nm

SC/SEN

RJ KI GEN 45 KAN

Milimèt, mezon semidetachab

-22-12

≤-30

2 kilomèt

FM 1100 L2

1310nm

SC/FC

RJ KI GEN 45 KAN

SM, mezon semidetachab

-15-8

≤-37

20 kilomèt nan

FM 1100 L4

1310nm

SC/FC

RJ KI GEN 45 KAN

SM, mezon semidetachab

-8-3

≤-37

40 kilomèt nan

FM 1100 L6

1310nm

SC/FC

RJ KI GEN 45 KAN

SM, mezon semidetachab

-3 0

≤-37

60 kilomèt

FM 1100 L8

1550nm

SC/FC

RJ KI GEN 45 KAN

SM, mezon semidetachab

-8-3

≤-40

80 kilomèt

FM-1100-10

1550nm

SC/FC

RJ KI GEN 45 KAN

SM, mezon semidetachab

-3 0

≤-40

100 kilomèt

FM-1100-12

1550nm

SC/FC

RJ KI GEN 45 KAN

SM, mezon semidetachab

0 3

≤-40

kilomèt 120

FM-1101-L2A

T1310/R1550

SC

RJ KI GEN 45 KAN

SM, JOUNAL-DEPO

-13-8

≤-36

20 kilomèt nan

FM-1101-L2B

T1550/R1310

SC

RJ KI GEN 45 KAN

SM, JOUNAL-DEPO

-13-8

≤-36

20 kilomèt nan

FM-1101-L4A

T1310/R1550

SC

RJ KI GEN 45 KAN

SM, JOUNAL-DEPO

-8-3

≤-36

40 kilomèt nan

FM-1101-L4B

T1550/R1310

SC

RJ KI GEN 45 KAN

SM, JOUNAL-DEPO

-8-3

≤-36

40 kilomèt nan

FM-1101-L8A

T1310/R1550

SC

RJ KI GEN 45 KAN

SM, JOUNAL-DEPO

-5-3

≤-36

80 kilomèt

FM-1101-L8B

T1550/R1310

SC

RJ KI GEN 45 KAN

SM, JOUNAL-DEPO

-5-3

≤-36

80 kilomèt

PDF
Convertisseur medya 10 100M

En sou eksperyans lajè ak eksperyans, SOPO byen koni kòm youn nan pi gwo fabricants vit ethernet a10-100 m-sfp-medya convertisseur ak fibre pou cuivre kajole fibre optique convertisseur li anwo nan syèl la bon kalite, ba pwi pwodwi ak sèvis trè byen. Tanpri rete lib pou achte bon mache pwodwi sa yo nan la chin nan faktori nou.

Hot Tags: fè jèn ethernet a10-100m-SFP-medya convertisseur ak fibre pou cuivre kajole fibre optique convertisseur fabricants, faktori, te fè nan peyi Lachin, kalite, ba pri, pa chè
Pwodwi ki
Kontakte nou
SOPO ptik kominikasyon co, Ltd

Adrès: Zòn endistri JinDiDa, Langkou endistri Pak, Ri Dalang, distri Longhua nouvo, Shenzhen, Lachin

Telefòn: +86-755-23124132

Fakse: 86-755-23774378

Mel: sales1@sopo.net.cn

SOPO ptik kominikasyon co, Ltd
foottop