Personnalisés 10g. 2 kilomèt, 80 kilomèt, 40 kilomèt, 300m 850nm 1310nm, 1550nm double Taux 1000base Sx SFP Fibre CWDM Gibc SFP Émetteur mòd

Personnalisés 10g. 2 kilomèt, 80 kilomèt, 40 kilomèt, 300m 850nm 1310nm, 1550nm double Taux 1000base Sx SFP Fibre CWDM Gibc SFP Émetteur mòd

Dekri teren CWDM SFP + émetteur te nome pou SMF ak opere nan yon dènye D' de D' CWDM

Function

Dekri teren
CWDM SFP + émetteur te nome pou SMF ak opere nan yon dènye D' de D' CWDM. Émetteur a se nan seksyon de: la seksyon transmetè intègre yon laze DFB. E la seksyon destinataire est de intégré ak yon TIA photodiode TACHE yon. Tout modules satisfè nan klas mwen lazè kondisyon sekirite. Fonksyon digital diagnostics yo disponib via yon fil elektrik 2 série entèfas, tankou Pwogram leta nan MINI-PC-8472, ki pèmèt en aksè pou sistèm opere karakteristik tèlke émetteur tanperati, lazè paspouki kouran, te transmèt travay ptik pouvwa, te resevwa pouvwa ptik ak émetteur materyèl vòltaj.
Aparans
• Ptik entèfas idèl IEEE 802.3ae
• Elèktrik entèfas idèl pou MINI-PC 8431
• Spécifications idèl ak MINI-PC 8472
• Cho à
• Kraze pouvwa konsomasyon
• Tout an kwiv lojman pou pèfòmans EMI siperyè
• Pouvwa yon sèl + 3.3v ekipman
• Sipò Digital Diagnostic ap swiv entèfas
• Ka operasyonèl tanperati: 0° C pou 70° C
• RoHS 6 idèl ak plon gratis
• Satisfè nan klas mwen safty requrement
Aplikasyon pou
• 10GBASE Ethernet, Fibre kanal
• Nan depo à zòn nan rezo, SAN Fibre kanal
• Konpitè gwap kwa ki konekte
• Repòtaj done à tiyo

Yo jwenn enfòmasyon

Pati Tèb

Done yo ki te konn

Distans

Onde

Kouran
(dBm)

ReceiverSensitivity
(dBm)

DDMI

FCP-xx9-10xD

10Gbps

10km

CWDM DFB

-6~-1

<-15, BWÒCH

N(Y)

FCP-xx9-20xD

10Gbps

20 kilomèt nan

CWDM DFB

-6~-1

<-16, BWÒCH

N(Y)

FCP-xx9-40xD

10Gbps

40 kilomèt nan

CWDM DFB

-1~4

<-15, BWÒCH

N(Y)

FDP-xx9-80xD

10Gbps

80 kilomèt

CWDM DFB

0~5

<-23, APD

N(Y)

PDF
CWDM SFP + Émetteur

Pwodwi dekri teren

La SFP-1080-Cxx, ki se yon CWDM 10G SFP + ptik modile. Sa ki disponib pou tout 8 andquot, mainandquot, CWDM chèn televizyon 1471nm pou D' 1611nm.
Émetteur a sipòte tout 10G rated deplasman pou Ethernet, SONET, SDH, oubyen Fibre chanèl rezo.
SFP 1080 Cxx se a jeneral pati, la repwezantan yon konbinezon de chiffres ki defini wavelegth a te itilize.
Pa ekzanp, la SFP-1080-C47 se yon CWDM SFP + émetteur kouri D' 1471nm.
Genyen tou disponib CWDM / 10G pou kèk CWDM chèn televizyon nan 1270 pou 1470nm de konba. Men, modules sa yo minim ak sèlman disponib
sou lòd espesyal. Souplekontakte noue fè demann sou ki lè modèl konsa.

Bon. jwenn konpatib sou plizyè 10G Ethernet kèk nan Cisco, Juniper, Force10, fwontyè-sant ak lòt manifakti yo.

10G SFP 1080 Cxx SFP + CWDM 80 kilomèt émetteur spécifications

Fòm dekonpoze an faktèSFP
Vitès9.95 pou 10.3 Go/s
Ptik connecteurdouble LC
Opere distans80 kilomèt
Pouvwa3.3V moun ki pa marye
OumisyonMSA MINI-PC-8431, RoHS
Mòd de fonksyònmanL' CWDM chèn televizyon
Jan fibre deMoun ki pa marye mòd 9/125um
OndeGalri UIT CWDM (1471 ou dèyè 1611nm)
Digital DiagnosticWi, (MINI-PC-8472 idèl)

Double-yo ki te konn 1000BASE-SX ak 10GBASE-SR SFP + Émetteur (OPC, 850nm, 300m, LC, DOM)

Pwodwi detay

Pati nan nimewo

SFP 10GSR 85

Machann non

Fiberstore

Fòm tip

SFP PLIS PASE

Yo ki te konn Max done

1 / 10.3Gbps

Onde

850nm

Max kab distans

300m sou OM3 OPC

Entèfas

Mezon semidetachab LC

Konpozan ptik

VCSEL 850nm

Tip kab

OPC

DOM sipò

Wi

TX pouvwa

-6 ou dèyè-1dBm

Destinataire sansiblite

andlt, -11.1dBm

Ranje tanperati Commercial

0 70° C (32 158° F)

Harmonisation HTS kòd

8517706000

OEM, andamp, Kliyan

UN avèk yon dividal fabricants klas OEM sou latè pase 8 ane, Sopofiber ki ka bay personnalisé epi koute yon pwi rezonab solisyon yo ki anwo nan syèl la bon kalite pou tout bezwen ak spécifications, enkli Optique plan mekanik plan Imprimé chan de kous tablo (Des) en ak elèktrik plan, lojisyèl andamp, Du plan, entegre asanble, étiquettes espesifik, etc. Ak vant rapide ak kliyan favorab commentaires, Sopofiber ki te devlope rapidman atravè mond lan ak vin dirijan founisè endistri ptik kominikasyon an. Si ou te enterese nan pwodwi nou yo, souple ou lib pou kontakte nou.

Emballage, andamp, Libellé

Sa fasil pou pran ak byen, TPS émetteur pakè ki te étiquetés e te make bysopofiberas defo. Personnalisés solisyon etikèt oswa lisans yo disponib pou mande.

10G SFP + Émetteur (OPC, 1310nm, 2 kilomèt, LC, DOM)

Pwodwi detay

Pati nan nimewo

SFP 10GLRM 31

Machann non

Fiberstore

Fòm tip

SFP PLIS PASE

Yo ki te konn Max done

10Gbps

Onde

1310nm

Max kab distans

2 kilomèt

Entèfas

Mezon semidetachab LC

Konpozan ptik

FP 1310nm

Tip kab

OPC

DOM sipò

Wi

TX pouvwa

-6.5 èdi/chit cheve-0.5dBm

Destinataire sansiblite

andlt, -10dBm

Ranje tanperati Commercial

0 70° C (32 158° F)

Harmonisation HTS kòd

8517706000


10GBASE-LR SFP + Émetteur (SMF, 1310nm, 10 kilomèt nan, LC, DOM)

Pwodwi detay

Pati nan nimewo

SFP 10GLR 31

Machann non

Fiberstore

Fòm tip

SFP PLIS PASE

Yo ki te konn Max done

10Gbps

Onde

1310nm

Max kab distans

10km

Entèfas

Mezon semidetachab LC

Konpozan ptik

DFB 1310nm

Tip kab

SMF

DOM sipò

Wi

TX pouvwa

-8.2 ou dèyè 0.5dBm

Destinataire sansiblite

andlt, -14.4dBm

Ranje tanperati Commercial

0 70° C (32 158° F)

Harmonisation HTS kòd

8517706000


10G SFP + Émetteur (SMF, 1550nm, 100 kilomèt, LC, DOM)

Pwodwi detay

Pati nan nimewo

SFP-10GZRC-55

Machann non

Fiberstore

Fòm tip

SFP PLIS PASE

Yo ki te konn Max done

10Gbps

Onde

1550nm

Max kab distans

100 kilomèt

Entèfas

Mezon semidetachab LC

Konpozan ptik

EML 1550nm

Tip kab

SMF

DOM sipò

Wi

TX pouvwa

-1.5 ou dèyè 5dBm

Destinataire sansiblite

andlt, -24.5dBm

Ranje tanperati Commercial

0 70° C (32 158° F)

Harmonisation HTS kòd

8517706000


Entwodiksyon 1、Product:CWDM SFP espesyal CWDM SFP TX ak RX ak menm D' a

La CWDM SFP ti fòm-faktè à (SFP) se yon kontra ptik émetteur te itilize nan ptik

kominikasyon pou tou de telekominikasyon ak done kominikasyon aplikasyon pou sou CWDM a

SFP, 1270, CWDM SFP 1290, SFP CWDM, 1310, 1330, SFP CWDM, SFP CWDM 1350, CWDM SFP

1370, CWDM SFP 1390, SFP CWDM, 1410, 1430, SFP CWDM, CWDM SFP 1450, SFP CWDM, 1470,

SFP CWDM 1490, SFP CWDM, 1510, SFP CWDM, 1530, SFP CWDM, 1550, SFP CWDM, 1570,

CWDM SFP 1590, 1610, SFP CWDM. D'. Li se yon endistri popilè fòma te sipòte pa plizyè

fibre optique omponent fournisseurs. SFP / yo fèt pou sipòte SONET/SDH, Gigabit Ethernet,

Chanèl fibre, ak lòt nòmal kominikasyon SFP / ki disponib avèk yon dividal

diferan transmetè ak destinataire kalite yo, ki te pèmèt moun pou yo chwazi a émetteur apwopriye pou chak ki lye

pou bay la pou atenn ptik sou disponib fibre optique. SFP / se commerciale

disponib ak kapasite pou datarates jiska 10 Gbit/s SFP plis pase.

Espesyal SFP CWDM nan BIDI, CWDM SFP, TX ak RX ak menm D', te itilize nan ka sa yo

itand nimewo 39, s te bezwen pou yo lanse chanèl 18 1G nan yon sèl optique. Li vini ak pigtail LC/APC ou SC/APC ap vini

soti nan pò émetteur a.

Paramètre 2、Product:CWDM SFP espesyal CWDM SFP TX ak RX ak menm D' a

1234
5678
9101112
13141516

3. mak pwodwi:CWDM SFP espesyal CWDM SFP TX ak RX ak menm D' a

· Cho-PluggableSFPFootprintLCOpticalTransceiver

· CanbeusedwithsinglefiberCWDMsystemordualfiberCWDMsystem

·100Mb ou dèyè 10Gbspeedrates

· MSAcompatible SmallForm-FactorPluggable (SFP)

· CompliantwithIEEE802.3zGigabitEthernet1000BASE-ZX

· CompliantwithFibreChannel1XSM-LC-LFC-Pyakiròt

·18Wavelength (λ): 1270nmto1610nmCWDMDFBLDTransmitter

· Upto41dB/1G,35dB/2.67G,47dB/100MBPowerBudgetatLeast

· La NÒD/ACCouplingaccordingtoMSA

· 3.3VPowerSupply plis pase moun ki pa marye

· RoHSCompliant

·0to70oCor-40to85oCoperationtemperaturerange.

· Class1LaserInternationalSafetyStandardIEC-60825Compliant

4、 anbakman ak SERVICE:CWDM SFP espesyal CWDM SFP TX ak RX ak menm D' a

1) peye:

Ès ke 2:

3) SERVICE:

5、 rekòmandasyon:CWDM SFP espesyal CWDM SFP TX ak RX ak menm D' a

1)SGMII SFP, ki se yon estanda série Didantite konpatib ak SFP MSA baz - 100 fx aplikasyon plan

2)100BASE-SX se yon vèsyon pipiti de youn ki Ethernet vit sou fibre optique

3)SFP 4G g SFP 4, se pou sèvi ak kominikasyon fibre optique ak lazè resevwa fonksyon hotplug ekipman pou pouvwa.

4)DWDM SFP pou itilize ansanm ak moun ki pa marye fibre DWDM sistèm ak sistèm DWDM double optique

5)Kontra SFP CSFP

6)BIDI SFP SDHSONET

SFP 10GBASE-SR + Émetteur (OPC, 850nm, 300m, LC, DOM)

Pwodwi detay

Pati Nunmber

SFP 10GSR 85

Machann non

Fiberstore

Fòm tip

SFP PLIS PASE

Yo ki te konn Max done

10.3125Gbps

Onde

850nm

Max kab distans

300m sou OM3 OPC

Entèfas

Mezon semidetachab LC

Konpozan ptik

VCSEL 850nm

Tip kab

OPC

DOM sipò

Wi

TX pouvwa

-6 ou dèyè-1dBm

Destinataire sansiblite

andlt, -11.1dBm

Ranje tanperati Commercial

0 70° C (32 158° F)

Harmonisation HTS kòd

8517706000


10GBASE-ZR XFP Émetteur (SMF, 1550nm, 80 kilomèt, LC, DOM)

Pwodwi detay

Pati nan nimewo

XFP-10GZR-55

Machann non

Fiberstore

Fòm tip

XFP

Yo ki te konn Max done

10Gbps

Onde

1550nm

Max kab distans

80 kilomèt

Entèfas

Mezon semidetachab LC

Konpozan ptik

EML 1550nm

Tip kab

SMF

DOM sipò

Wi

TX pouvwa

0 ou dèyè 4dBm

Destinataire sansiblite

andlt,-24dBm

Ranje tanperati Commercial

0 70° C (32 158° F)

Harmonisation HTS kòd

8517706000


10GBASE ER X2 Émetteur (SMF, 1550nm, 40 kilomèt nan, SC, DOM)

Pwodwi detay

Pati nan nimewo

X2-10GER-55

Machann non

Fiberstore

Fòm tip

X2

Yo ki te konn Max done

10Gbps

Onde

1550nm

Max kab distans

40 kilomèt nan

Entèfas

Mezon semidetachab SC

Konpozan ptik

EML 1550nm

Tip kab

SMF

DOM sipò

Wi

TX pouvwa

-4.7 ou dèyè 4dBm

Destinataire sansiblite

andlt, -15.8dBm

Ranje tanperati Commercial

0 70° C (32 158° F)

Harmonisation HTS kòd

8517706000


10GBASE SR X2 Émetteur (OPC, 850nm, 300 m, SC, DOM)

Pwodwi detay

Pati Nunmber

X2-10GSR-85

Machann non

Fiberstore

Fòm tip

X2

Yo ki te konn Max done

10Gbps

Onde

850nm

Max kab distans

300m

Entèfas

Mezon semidetachab SC

Konpozan ptik

VCSEL 850nm

Tip kab

OPC

DOM sipò

Wi

TX pouvwa

-7.3 ou dèyè-1.2dBm

Destinataire sansiblite

andlt, -11.1dBm

Ranje tanperati Commercial

0 70° C (32 158° F)

Harmonisation HTS kòd

8517706000


SFP 10GBASE-ER + Émetteur (SMF, 1550nm, 40 kilomèt nan, LC, DOM)

Pwodwi detay

Pati nan nimewo

SFP-10GER-55

Machann non

Fiberstore

Fòm tip

SFP PLIS PASE

Yo ki te konn Max done

10Gbps

Onde

1550nm

Max kab distans

40 kilomèt nan

Entèfas

Mezon semidetachab LC

Konpozan ptik

EML 1550nm

Tip kab

SMF

DOM sipò

Wi

TX pouvwa

-4.7 ou dèyè 4dBm

Destinataire sansiblite

andlt, -15.8dBm

Ranje tanperati Commercial

0 70° C (32 158° F)

Harmonisation HTS kòd

8517706000



En sou eksperyans lajè ak eksperyans, SOPO byen koni kòm youn nan pi gwo manifakti yo personnalisé 10 g. 2 kilomèt, 80 kilomèt, 40 kilomèt, 300 m 850nm 1310nm, 1550nm yo ki te konn double 1000base sx sfp fibre cwdm gibc sfp émetteur transpò yo itilize pou li anwo nan syèl la bon kalite, pwodwi yo desann pri yo ak sèvis trè byen. Tanpri rete lib pou achte bon mache pwodwi sa yo nan la chin nan faktori nou.

Hot Tags: personnalisés 10g. 2 kilomèt, 80 kilomèt, 40 kilomèt, 300m 850nm 1310nm, 1550nm double taux 1000base sx SFP fibre cwdm gibc SFP émetteur mòd fabricants, faktori, te fè nan peyi Lachin, bon kalite, ba pri, pa chè
Pwodwi ki
Kontakte nou
SOPO Optical Kominikasyon co, Ltd

Adrès: JinDiDa Industry Zòn, Langkou Industry Pak, Dalang Street, Longhua New Distri, Shenzhen, Lachin

Telefòn: +86-755-23124132

Fakse: 86-755-23774378

Mel: 18818523155@163.com

SOPO Optical Kominikasyon co, Ltd