A850-980nm/1625/1060/1600nm-Pol-san kè ptik gwo pwisans 4 Port/3 Port Rf Uhf Waveguide Circulator teori Didacticiel

A850-980nm/1625/1060/1600nm-Pol-san kè ptik gwo pwisans 4 Port/3 Port Rf Uhf Waveguide Circulator teori Didacticiel

Dekri teren 1625nm Pol-san kè ptik Circulator aparans • ba nklizyon pèdi • anwo nan syèl la retounen pèdi • lajè bann blanch anwo nan syèl la

Function

Dekri teren
Pol 1625nm-Circulator ptik kè di
Aparans
• Ba nklizyon pèdi
• Anwo nan syèl la pèdi retou
• Lajè bann moun anwo nan syèl la blanch
• Kontra nan la pou pakè
• Estabilite anwo nan syèl la ak asirans ke
• Époxy lib ptik chemen
Aplikasyon pou
• Fibre Optique enstriman mizik
• Areaa métro rezo
• D' ajoute/ane ke yo bliye
• Dispèsyon lajan asirans
• Jounal-Direcation kominikasyon

Spécifications

Paramètre

Inite w la

Spécification

D' limit operasyonèl

nm

1625±20

Atachman pèdi (Port 1 pò 2)

dB

≤1.5

Atachman pèdi (Port 2 pò 3)

dB

≤1.5

PDL (Port 1 pò 2)

dB

≤0.15

PDL (Port 2 pò 3)

dB

≤0.15

Minimòm blanch

dB

≥32

DIR

dB

≥50

Retounen pèdi

dB

≥50

PMD

ps

andlt, 0.1

Tip connecteur

/

FC/APC

Pouvwa anvan

mW

300

Jan fibre de

/

SMF-28e

Opere tanperati

-40 pou +85

Tanperati nan depo

-40 pou +85

Dimansyon

milimèt

¢5.5 x50

* Pi wo pase spécifications yo se pou machin ak connecteurs FC/APC.

Yo jwenn enfòmasyon

PMOC

Onde

Pigtail estil

Ki bagay optique

Nan/deyò Connecteur

3 port = 1 * 2

1625 = 1625nm

1 = 250um dan griyen optique
2 = 400um Optique
3 = 900um santi asen
S = espesifye

1 = 1 m
2 = 2 m
S = espesyal

0 = okenn
1 = FC/APC
2 = FC/PC
3 = SC/SPC
4 = SC/PC
5 = SEN
6 = LC
S = espesyal

PDF
Pol 1625nm-Circulator ptik kè di

Spécifications

Paramètre

3Port

Operatingwavelength(nm)

1550~1650

Isolation@1550nmat23℃(dB)

≥40

Isolation@1650nmat23℃(dB)

≥32

InsertionLoss@1550nmat23℃(dB)

≤0.8

InsertionLoss@1650nmat23℃(dB)

≤1.1

TDL(dB)

≤0.25

PDL(dB)

≤0.2

Returnloss(dB)

≥50

CrossTalk(dB)

≥60

PMD(ps)

≤0.1

Powerhandling(mW)

≤500

TensileLoad(N)

5

FiberType

SMF-28eForallports

Operatingtemperature(℃)

-5 ou dèyè +70

Storagetemperature(℃)

-40 ou dèyè +85

Dimensions(mm)

dia5.5x50

* Specificationsarefordevicewithoutconnectors.

* Fordeviceswithconnector, ILwillbe0.3dBhigher, andRLwillbe5dBlower.

OrderingInformation

PIOC

Onde

PigtailStyle

FiberLength

Nan / OutConnector


3Port = 1 * 2

1600 = 1550 ou dèyè 1650nm

1 = 250umBarefiber

2 = 400umFiber

3 = 900umLooseTub

S = espesifye

1 = 1 m

2 = 2 m

S = espesyal

0 = okenn

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/SPC

4 = SC/PC

5 = SEN

6 = LC

S = espesyal





Sopofiber'1060nmpolarizationinsensitiveopticalcirculatorutilizesproprietarydesignsandmetalbondingmicroopticspackaging.

Itprovideslowinsertionloss, broadbandhighisolation, lowPDL, excellenttemperaturestabilityandopticalpathepoxyfree.

Itcanbeusedforwavelengthadd/ane ke yo bliye, dispersioncompensationandEDFAapplication.

Tout productsareTelcordiaqualificationtested.

Aparans:

1. LowInsertionLoss

2. LowPDL

3.CompactIn-LinePackage

4. HighStabilityandReliability

5.Epoxy-FreeOpticalPath

6. Lowcost

Aplikasyon pou:

1. OpticalFiberAmplifiers

2. PumpLaserSource

3. FiberOpticSensor

4. TestandMeasurement

5. instrumentation

PerformanceSpecifications

Paramètre

Spécification

OperatingWavelength

1055~1065

TipicalIsolation(dB)

25

MinimumIsolation(dB)

20

TypicalInsertionLoss(dB)

1.8

MaximumInsertionLoss(dB)

2.2

ReturnLoss(dB)

50

CrossTalk(dB)

45

PDL(dB)

0.2

OperatingTemperature ()

0to + 50

StorageTemperature ()

-40to + 85

FiberType

CorningHI1060Fiber

PackageDimension(LxWxH)(mm)

L34xW8.4xH8.4

PowerHandling(mW)

300

Specificationsmaychangewithoutnotice.Abovespecificationsarefordevicewithoutconnector.

OrderingInformation

PIOC

X

XX

X

X

X

XX


Onde

PigtailType

FiberLength

FiberType

Nan / outConnector

3 = 3Port

10 = 1060nm

1 = BareFiber

2 = 900umLosseTube

1 = 0.25 m

2 = 0.5 m

3 = 1.0 m

S = CustomerLength

1 = HI1060fiber

0 = okenn

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/APC

4 = SC/PC

5 = SEN

6 = LC

S = espesyal

Sopofiber'2x2BAOpticalSwitchisfamousforitshighperformance, lowinsertionlossandcompactdimension.

ItisanidealComponentforOADM, OXC, systemmonitorandprotection. Withcompactpackage,

itcanbeeasytointegrateintoahighdensityopticalcommunicationsystem.

Aparans

LowInsertionLoss

WideWavelengthRange

LowCrosstalk

HighStability, HighReliability

Époxy-freeonOpticalPath

LatchingandNon-latching

Aplikasyon

MetropolitanAreaNetwork

Componenttesting

SystemMonitor

ConfigurableOADM

Pèfòmans

Karakteristik


FY 2 × 2BA

WavelengthRange

nm

1260~1650

OperatingWavelength

nm

1310/1550

InsertionLoss

dB

Typ:0.8Max: 1.0

ReturnLoss

dB

≥50

Crosstalk

dB

≥60

PDL

dB

≤0.05

WDL

dB

≤0.25

TDL

dB

≤0.25

Répétabilité

dB

≤±0.02

PowerSupply

v

3.0or5.0

Pou lavi

fwa

≥107

SwitchTime

madanm

≤8

TransmissionPower

mW

≤500

OperatingTemperature

-20~+70

StorageTemperature

-40~+85

Pwa

g

25

Dimansyon

milimèt

(L) 55 × (W) 30 × (H) 12.8 (±0.1 ou dèyè 0.2 milimèt) customizationisavailable.

Elektrik

Spécifications

Vòltaj

Kouran

Rezistans

5VLatching

4.5~5.5

36 ou dèyè 44mA

125Ω

5VNon-latching

4.5~5.5

26 ou dèyè 32mA

175Ω

3VLatching

2.7~3.3

54 ou dèyè 66mA

50Ω

3VNon-latching

2.7~3.3

39 ou dèyè 47mA

70Ω

OrderingInformation

Mòd

Onde

VoltageType

ControlModel

FiberType

FiberDiameter

FiberLength

Connecteur

S = SM

M = MILIMÈT

85 = 850nm

13 = 1310nm

14 = 1490nm

15 = 1550nm

162 = 1625nm

13/15=1310/1550

X:Lòt

3 = 3V

5 = 5V

L = Latching

N = ki pa-Latching

5=50/125

6=62.5/125

9 = 9/125

X = lòt moun

25 = 250um

90 = 900um

20 = antre 2.0 milimèt

X = lòt moun

05 = 0.5 m

10 = 1.0 m

15 = 1.5 m

X = lòt moun

OO = okenn

FP = FC/PC

FA = FC/APC

TOU KOLE = SC/PC

NAME = SC/APC

STP = SEN/PC

DEPANNDE ESTATI = SEN/APC

LP = LC/PC

LA = LC/APC

X: lòt moun

4 pò Circulator ptik san kè fasilite kalmi
Aparans
• Ba nklizyon pèdi
Blanch anwo nan syèl la • bann lajè
• PDL ba
• Kontra nan la pou pakè
• Estabilite anwo nan syèl la ak asirans ke
• Époxy-gratis sou wout ptik
Aplikasyon pou
• Ptik anplifikatè
• Métro rezo
• D' ajoute/ane ke yo bliye
• Dispèsyon lajan asirans
• Jounal-Direcation kominikasyon

Pèfòmans Spécifications

Paramètre

P klas

Configuration

Pò 1 pò 2 pò 3

Operasyon D' (nm)

1310±30 oubyen 1550±30

Blanch (dB)

Karakteristik

1.0

Maksimòm

1.2

Atifnatal blanch (dB)

≥50

Minimòm blanch (dB)

≥30

Kwa pale (dB)

≥50

Pèdi depandan fasilite kalmi (dB)

0.2

Pol mòd dispèsyon

0.1

Retounen Loss(dB)

≥50

Pouvwa Des (mW)

500

Tanperati Opterating (℃)

-10~+75

Tanperati nan depo (℃)

-40~+85

Pakè dimansyon (milimèt)

Φ5.5xL50 (L72 pou 900um kouche nan nen)

Spécifications ka chanje san avi.

Pi wo pase spécification yo se pou machin san connecteur.

Yo jwenn enfòmasyon

PIOC

X

XX

X

X

X

XX

Wavlength

Klas

Jan fibre de

Ki bagay optique

Nan/deyò Connecteur

4 = 4 port

13 = 1310nm
15 = 1550nm

P = P klas

1 = fibre vid
2 = 900um
jennès sòti nan nen rive jouk nan vant

1 = 1 m
2 = 2 m

0 = okenn
1 = FC/APC
2 = FC/PC
3 = SC/APC
4 = SC/PC
5 = SEN
6 = LC
S = espesifye

PDF
4 pò Circulator ptik san kè fasilite kalmi

Dekri teren
kè di circulator ptik fasilite kalmi utilise online konplo ak an bwonz Liaison micro ptik emballage. Li bay ba nklizyon pèdi, bann gwo blanch anwo nan syèl la, desann PDL, estabilite ekselan tanperati ak ptik chemen époxy gratis. Li ka sèvi pou D' ajoute/ane ke yo bliye, dispèsyon lajan asirans ak aplikasyon EDFA.

Pèfòmans Spécifications

Paramètre

P klas

Configuration

Pò 1 pò 2 pò 3

Operasyon D' (nm)

1310±30 oubyen 1550±30 oubyen 1585±30

Blanch (dB)

Karakteristik

0.6

Maksimòm

0.8

Atifnatal blanch (dB)

≥50

Minimòm blanch (dB)

≥40

Kwa pale (dB)

≥50

Pèdi depandan fasilite kalmi (dB)

andlt, 0.15

Pol mòd dispèsyon

andlt, 0.1

Retounen Loss(dB)

≥50

Pouvwa Des (mW)

500

Tanperati Opterating (℃)

-10~+75

Pakè dimansyon (milimèt)

Φ5.5xL50 oubyen Φ5.5xL63

Spécifications ka chanje san avi.

Pi wo pase spécification yo se pou machin san connecteur.

Yo jwenn enfòmasyon

PIOC

X

XX

X

X

X

XX

Wavlength

Klas

Jan fibre de

Ki bagay optique

Nan/deyò Connecteur

3 = 3 port

13 = 1310nm
15 = 1550nm
16 = 1585nm

P = P klas

1 = fibre vid
2 = 900um
jennès sòti nan nen rive jouk nan vant

1 = 1 m
2 = 2 m

0 = okenn
1 = FC/APC
2 = FC/PC
3 = SC/APC
4 = SC/PC
5 = SEN
6 = LC
S = espesifye

PDF
3 pò Circulator ptik san kè fasilite kalmi

3 pò Candamp, L bann fasilite kalmi san kè ptik Circulato

Pèfòmans Spécifications

Paramètre

P klas

Configuration

Pò 1 pò 2 pò 3

Operasyon D' (nm)

1525 1610

Blanch (dB)

Karakteristik

0.8

Maksimòm

1.0

Atifnatal blanch (dB)

50

Minimòm blanch (dB)

35

Kwa pale (dB)

≥50

Pèdi depandan fasilite kalmi (dB)

andlt, 0.2

Pol mòd dispèsyon

andlt, 0.1

Retounen Loss(dB)

≥50

Pouvwa Des (mW)

500

Tanperati Opterating (℃)

-5~+75

Tanperati nan depo (℃)

-40~+85

Pakè dimansyon (milimèt)

Φ5.5xL50 orΦ5.5xL63

Spécifications ka chanje san avi.

Pi wo pase spécification yo se pou machin san connecteur.

Yo jwenn enfòmasyon

PIOC

X

XX

X

X

X

XX

Wavlength

Klas

Jan fibre de

Ki bagay optique

Nan/deyò Connecteur

3 = 3 port

Cl. = bann C plis pase L 1525 ou dèyè 1610nm

P = P klas

1 = fibre vid
2 = 900um
jennès sòti nan nen rive jouk nan vant

1 = 1 m
2 = 2 m

0 = okenn
1 = FC/APC
2 = FC/PC
3 = SC/APC
4 = SC/PC
5 = SEN
6 = LC
S = espesifye

PDF
3 pò Candamp, L bann fasilite kalmi san kè ptik Circulator

En sou eksperyans lajè ak eksperyans, SOPO byen koni kòm youn nan pi gwo manifakti yo a850-980nm/1625/1060/1600nm-Pol-san kè ptik gwo pwisans 4 pò/3 pò rf uhf waveguide circulator teori didacticiel li anwo nan syèl la bon kalite, ba pwi pwodwi ak sèvis trè byen. Tanpri rete lib pou achte bon mache pwodwi sa yo nan la chin nan faktori nou.

Hot Tags: a850-980nm/1625/1060/1600nm-Pol-san kè ptik gwo pwisans 4 pò/3 pò rf uhf waveguide circulator teori didacticiel fabricants, faktori, li te fè nan peyi Lachin, bon kalite, ba pri, pa chè
Pwodwi ki
Kontakte nou
SOPO ptik kominikasyon co, Ltd

Adrès: Zòn endistri JinDiDa, Langkou endistri Pak, Ri Dalang, distri Longhua nouvo, Shenzhen, Lachin

Telefòn: +86-755-23124132

Fakse: 86-755-23774378

Mel: sales1@sopo.net.cn

SOPO ptik kominikasyon co, Ltd
foottop