A1X1B Fibre Optique Mechanial Gigabit chanjman Micro ak chanjman Ethernet Go

A1X1B Fibre Optique Mechanial Gigabit chanjman Micro ak chanjman Ethernet Go

Chanjman ptik mekanik dekri teren 1 x 1 connects ptik chèn televizyon pa redirection yon siyal ptik rantre nan yon sélectionné pèsistans yap ogmante jiska optique.

Function

Dekri teren
1 x 1 mekanik Optique chanjman connects ptik chèn televizyon pa redirection yon siyal ptik rantre nan yon sélectionné pèsistans yap ogmante jiska optique. Sa a te rive fè w ap itilize yon vèni li pare mécanique opto online configuration ak actif via yon siyal elèktrik kontwòl.
1 x 1 mekanik Optique chanjman sipòte tout D' nan 1260nm ou dèyè 1650nm, li ofri sa tout moun anwo nan syèl la asirans ke, nklizyon ba li pèdi a, vit metòd pou chanje vitès jan pèfòmans jounal-bidirectionnelle. Gachèt ptik yo ki itilize lajman pou rezo ptik, pwoteksyon, transmetè ak pwoteksyon Destinataire, rezo tès sistèm ak Instrumentations.
Aparans
• Ba nklizyon pèdi
• Laj D' ranje
• Crosstalk ba
• Estabilite anwo nan syèl la, anwo nan syèl la asirans ke
• Époxy-gratis sou wout ptik
• Latching ak ki pa-latching
Aplikasyon pou
• Chanèl bloke
• Configurable ajoute/ane ke yo bliye
• Sistèm ap swiv
• Instrumentation

Pèfòmans Spécifications

Paramètre


FY 1 × 1T

D' de konba

nm

850

1260~1650

Opere D'

nm

850

1310/1490/1550/1625/1650

Atachman pèdi

dB

Typ:0.5 Max: 0.8

Typ:0.4 Max: 0.6

Retounen pèdi

dB

SM≥50、MM≥30

Crosstalk

dB

SM≥70、MM≥65

PDL

dB

≤0.05

WDL

dB

≤0.25

TDL

dB

≤0.25

Répétabilité

dB

≤±0.02

Ekipman pou pouvwa

V

3.0 oubyen 5.0

Pou lavi

Fwa

≥107

Chanjman tan

madanm

≤8

Transmisyon pouvwa

mW

≤500

Opere tanperati

-20~+70

Tanperati nan depo

-40~+85

Dimansyon

milimèt

(L) 27 × (W) 12.6 × (H) 8.0 (±0.2)

Spécification ka chanje san avi.

Pi wo pase spécification yo se pou machin san connecteur.

Pens

Tip

Tache

Mennen nan machine elektrik

Materyèl detèktè estati

1×1


Zepeng 1

Zepeng 5

Zepeng 6

Zepeng 10

Zepeng 2-3

Zepeng 3-4

Zepeng 7-8

Zepeng 8-9

Latching

P1-P2

V PLIS PASE

GND

--

--

Louvri

Fèmen

Fèmen

Louvri

Limyè depre

--

--

GND

V PLIS PASE

Fèmen

Louvri

Louvri

Fèmen

Non-latching

P1-P2

V PLIS PASE

--

--

GND

Louvri

Fèmen

Fèmen

Louvri

Limyè depre

--

--

--

--

Fèmen

Louvri

Louvri

Fèmen

Ptik wout

Spécifications

Vòltaj

Kouran

Rezistans

5V latching

4.5~5.5

36 ou dèyè 44mA

125Ω

5V ki pa-latching

4.5~5.5

26 ou dèyè 32mA

175Ω

3V latching

2.7~3.3

54 ou dèyè 66mA

50Ω

3V ki pa-latching

2.7~3.3

39 ou dèyè 47mA

70Ω

Yo jwenn enfòmasyon

X

XX

X

X

X

XX

X

XX

Mòd

Onde

Tip vòltaj

Modèl kontwòl

Jan fibre de

Optique
Dyamèt

Ki bagay optique

Connecteur

S = SM
M = MILIMÈT

85 = 850nm
13 = 1310nm
14 = 1490nm
15 = 1550nm
62 = 1625nm
65 = 1650nm
13/15 = 1310/1550nm
X = lòt moun

3 = 3V
5 = 5V

L = Latching
N = ki pa -
Latching

5=50/125
6=62.5/125
9=9/125
X = lòt moun

25 = 250um
90 = 900um
20 = antre 2.0 milimèt
30 = 3.0 milimèt
X = lòt moun

1 = 1 m
2 = 1.5 m
X = lòt moun

0 = okenn
1 = FC/PC
2 = FC/APC
3 = SC/PC
4 = SC/APC
5 = SEN/PC
6 = SEN/APC
7 = LC/PC
8 = LC/APC
X = lòt moun

PDF
Chanjman Fibre Optique mekanik 1 x 1

En sou eksperyans lajè ak eksperyans, SOPO byen koni kòm youn nan pi gwo manifakti yo a1x1b fibre optique mechanial gigabit chanjman micro ak go ethernet chanjman li anwo nan syèl la bon kalite, ba pwi pwodwi ak sèvis trè byen. Tanpri rete lib pou achte bon mache pwodwi sa yo nan la chin nan faktori nou.

Hot Tags: a1x1b fibre optique mechanial gigabit chanjman micro ak go ethernet chanje fabricants, faktori, te fè nan peyi Lachin, kalite, ba pri, pa chè
Pwodwi ki
Kontakte nou
SOPO Optical Kominikasyon co, Ltd

Adrès: JinDiDa Industry Zòn, Langkou Industry Pak, Dalang Street, Longhua New Distri, Shenzhen, Lachin

Telefòn: +86-755-23124132

Fakse: 86-755-23774378

Mel: 18818523155@163.com

SOPO Optical Kominikasyon co, Ltd
foottop