850,980, 1060nm fasilite kalmi san kè ptik Isolator

850,980, 1060nm fasilite kalmi san kè ptik Isolator

850,980, 1060nm fasilite kalmi san kè ptik Isolator

Function
En sou eksperyans lajè ak eksperyans, SOPO byen koni kòm youn nan pi gwo manifakti yo 850,980, 1060nm fasilite kalmi san kè ptik isolator pou li anwo nan syèl la bon kalite, pwodwi yo desann pri yo ak sèvis trè byen. Tanpri rete lib pou achte bon mache pwodwi sa yo nan la chin nan faktori nou.

850,980, 1060nm fasilite kalmi san kè ptik Isolator

Aparans

lAnwo nan syèl la blanch

lAtachman ba pèdi

lTi PDL

lEstabilite anwo nan syèl la ak asirans ki anwo nan syèl la ke

lKoute efektif

Aplikasyon pou

lFiberoptic anplifikatè

lPompe sous lazè

lMateryèl detèktè Fiberoptic

lTès ak mezi

lInstrumentation

Pèfòmans Spécifications


Paramètre

Spécification

Opere D' (nm)

850±20,980±20,1060±20

Atifnatal blanch (dB)

25

Minimòm blanch (dB)

23

Atifnatal nklizyon (dB)

1.0

Atachman maksimòm pèdi (dB)

1.2

Retounen pèdi (dB)

50

PDL (dB)

0.2

Opere (tanperati)

0+50

Depo tanperati ()

-40+85

Jan fibre de

HI 780 Fibre oubyen kliyan

Pakè dimansyon (nm)

L52 x W28 x H27

Pouvwa Des (mW)

300


Spécifications ka chanje san avi.

Pi wo pase spécification yo se pou machin san connecteur.

Yo jwenn enfòmasyon


SE

XX

X

X

X

XX


Onde

Pigtail estil

Ki bagay optique

Jan fibre de

Nan/deyò Connecteur

85 = 850nm

98 = 980nm

10 = 1060nm

1 = Fibre vid

2 = 900um blouz

1 = 0.25 m

2 = 0.5 m

3 = 1.0 m

S = kliyan ki bagay

1 = HI 780

2 = HI 980

3 = HI 1060

0 = okenn

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/APC

4 = SC/PC

5 = SEN

6 = LC

S = espesyal



Hot Tags: 850,980, 1060nm Pol isolator ptik san kè fabricants, faktori, te fè nan peyi Lachin, kalite, ba pri, pa chè
Pwodwi ki
Kontakte nou
SOPO Optical Kominikasyon co, Ltd

Adrès: JinDiDa Industry Zòn, Langkou Industry Pak, Dalang Street, Longhua New Distri, Shenzhen, Lachin

Telefòn: +86-755-23124132

Fakse: 86-755-23774378

Mel: 18818523155@163.com

SOPO Optical Kominikasyon co, Ltd