4port 200G DWDM SFP Cuivre Émetteur

4port 200G DWDM SFP Cuivre Émetteur

Sopofiber 100GHz 200GHz DWDM ptik tout-ane ke yo bliye Multiplexeur utilise fim ti plak blanch teknoloji ak plan online

Function

Sopofiberand nimewo 39, 100GHz 200GHz DWDM ptik tout-ane ke yo bliye Multiplexeur utilise fin fim plak blanch teknoloji ak plan online estati ki pa flux Liaison micro ptik emballage an kwiv pou yo rive a ptik ajoute oswa nan yon D' L' gout (n). Li bay L' chanèl sant D', bese nklizyon pèdi, blanch chanèl anwo nan syèl la, lajè pase sentiwon, bese tanperati sansiblite ak époxy lib ptik chemen. Li ka sèvi pou D' ajoute/ane ke yo bliye nan sistèm rezo telekominikasyon.

Aparans

• Ba nklizyon pèdi

• Lajè pase sentiwon

• Segondè chanèl blanch

• Estabilite anwo nan syèl la ak asirans ke

• Époxy-gratis sou wout ptik

Aplikasyon pou

• Chanèl ajoute/ane ke yo bliye

• DWDM rezo

• D' Acheminement

• Fibre Optique anplifikatè

• CATV fiberoptic sistèm

Pèfòmans Spécifications

Paramètre

MUX/DEMUX

Chanèl D' (nm)

Galri UIT

Sant D' jistès (nm)

±0.5

±0.1

Chanèl Espacement (nm)

100

200

Kanal Passband (nan-0.5dB la (nm)

andgt, 0.22

andgt, 0.5

Pase chanèl nklizyon pèdi (dB)

≤1.0

≤0.9

Refleksyon chanèl nklizyon pèdi (dB)

≤0.6

≤0.6

Rid chanèl (dB)

andlt, 0.3

Blanch (dB)

Adjasan

andgt, 30

Ki ka bwè lèt/adjasan

andgt, 40

Inertion pèdi tanperati sansiblite (dB/℃)

andlt, 0.005

Tanperati D' ensiste (nm/℃)

andlt, 0.002

Pèdi depandan fasilite kalmi (dB)

andlt, 0.1

Pol mòd dispèsyon

andlt, 0.1

Excessive (dB)

andgt, 50

Retounen Loss(dB)

andgt, 45

Maksimòm pouvwa Des (mW)

500

Tanperati Opterating (℃)

-10~+75

Tanperati nan depo (℃)

-40~85

Pakè dimansyon (milimèt)

Φ5.5x34 (L38 pou 900um kouche nan nen)

Spécifications ka chanje san avi.

Pi wo pase spécification yo se pou machin san connecteur.

Yo jwenn enfòmasyon

DWDM

X

XX

X

X

XX

UIT

Chanèl Pass

Jan fibre de

Ki bagay optique

Nan/deyò Connecteur

1 = 100 G

2 = 200 G

01 = Ch01

02 = Ch02

……

60 = Ch60

1 = fibre vid

2 = 900um santi rive jouk nan vant

1 = 1 m

2 = 2 m

0 = okenn

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/APC

4 = SC/PC

5 = SEN

6 = LC

En sou eksperyans lajè ak eksperyans, SOPO byen koni kòm youn nan pi gwo manifakti yo 4port 200 g dwdm sfp kwiv émetteur li anwo nan syèl la bon kalite, ba pwi pwodwi ak sèvis trè byen. Tanpri rete lib pou achte bon mache pwodwi sa yo nan la chin nan faktori nou.

Hot Tags: 4port 200g DWDM SFP cuivre émetteur fabricants, faktori, te fè nan peyi Lachin, kalite, ba pri, pa chè
Pwodwi ki
Kontakte nou
SOPO Optical Kominikasyon co, Ltd

Adrès: JinDiDa Industry Zòn, Langkou Industry Pak, Dalang Street, Longhua New Distri, Shenzhen, Lachin

Telefòn: +86-755-23124132

Fakse: 86-755-23774378

Mel: 18818523155@163.com

SOPO Optical Kominikasyon co, Ltd