4,8,16-CH-aparèy 1 x 2 cwdm Mux Demux Fibre je/optik-multiplexeur SFP 1470nm/1490nm/1510nm/1530nm Transmode

4,8,16-CH-aparèy 1 x 2 cwdm Mux Demux Fibre je/optik-multiplexeur SFP 1470nm/1490nm/1510nm/1530nm Transmode

Itilize aktyèl UN, plizyè chanèl ptik diferan D' kapab fè te konbine, ki pwal pèmèt miltip

Function

Itilize aktyèl UN, plizyè chanèl ptik diferan D' kapab fè te konbine, ki pwal pèmèt miltip sèvis pou transmis a sanble via fibre san entèferans. Kisa ki konn sa posib se Lefèt ke diferan limyè koulye a yo dwe (D') pa afekte ak lòt. Pou transmèt, limyè koulye a yo dwe ap multiplexées sou yon fibre w ap itilize yon D'-espesifik filtre (multiplexage). Nan lòt (réception) fen liy lan, D' yo ki divize ankò, ni olye de sa, demultiplexed. Mwen chè, yon liy transmisyon se yon multiplexeur ak yon demultiplexer.

Aktyèl multiplexeur ak demultiplexer modules ap travay ak CWDM gri selon L' G.694.2 nivo. Modules etajè multiplexeur/demultiplexer yo fè pati yon ran lajè pwodwi de modules fonksyonèl pou enstalasyon nan sistèm etajè modilè nan MICROSENS. San konte Bureau enceintes, moun ka chwazi yon 19andquot, chasi ak jiska 12 emplacements. Lè w ap itilize chasi divès emplacement, convertisseur a ka fè te konbine avèk okenn lòt modules soti nan fanmi Enterprise aksè a. Anplis, MICROSENS pwodwi dosye ofri aktif convertisseurs pou ptik oubyen elèktrik/ptik finalite chanèl done pou apwopriye D' a epi mande l kouman.

Itilize WDM kòm transmisyon teknoloji, rezo operatè yo kapab konstwi yon enfrastrikti ki te pou elaji selon nesesite. An plis, pòs nan tout zòn sib rezo a extensible. Sa ki repwezante yon avantaj pa gen lòt teknoloji ki ka bay. W ap itilize aktyèl UN se enterè pou operatè rezo kab, tou. Teknoloji sa a pwal pèmèt bay lòt sèvis tankou combinant sèvis jounal-bidirectionnelle enfòmasyon ak uni-bidirectionnelle TV transmisyon san pwoblèm, pandan ke yo ap itilize enfwastrikti ki ekziste.

  • Modèl Tèb:Po 1U19 8CH CWDM

  • Certification:Lifye, ISO, RoHS

  • Chanèl konte:8CH

  • Chanèl sant D':1470-1610nm

  • Pèdi depandan fasilite kalmi:0.1db

  • Retounen pèdi:50db

  • Livrezon tan:3-7working jou

  • Mak:DF

  • Orijin:Lachin

  • Jan de:pous 1u19 8CH CWDM

  • Kondisyon:Nouvo

  • Gwosè:19 pous

  • Rid Passband:0.3db

  • Excessive:55db

  • Jan fibre de:SMF-28e

  • Pakè dimansyon:(100andamp L). #215, 80andamp (W), nimewo 215, (H) 10 milimèt

  • Spécification:LIFYE, ROHS, ISO


    KarakteristikInite w laSpécifications
    Chanèl konteCh8
    Chanèl sant D'nm1470/ 1490/ 1510/ 1530/ 1550/ 1570/ 1590/ 1610
    Chanèl PassbandMinnm±7.5/±6.5
    Atachman pèdiMaxdBandlt, 2.2
    BlanchChanèl adjasanMindB30
    Chanèl ki pa adjasanMindB40
    Rid PassbandMaxdB0.3
    Pol pèdi depandanMaxdB0.1
    ExcessiveMindB
    55

    Retounen pèdi
    MindB50
    Pol mòd dispèsyonMaxps
    0.1
    Pouvwa DesMaxmW500
    Pigtail ak modèl ConnecteurKOMINOTE0.9/milimèt nwa k'ap fè jennès nan vant ak connecteur
    Pò lòt0.9mmwhite santi nan vant ak connecteur
    Jan fibre deSMF-28e
    Ki bagay optiquemandamp, #8805, 1
    Opere tanperatiandamp, #176, C-10 ~ 70
    Tanperati nan depoandamp, #176, C-40 ~ 85
    Pakè dimansyonmilimèt(100andamp L). #215, 80andamp (W), nimewo 215, (H) 10


    Sopofiber ofri yon plen de batay la CWDM Mux-Demux ak inite ptik ajoute gout (n) Multiplexeur (OADM) pou tout aplikasyon pou types ak rezo solisyon. Gen kèk ki pi bon Seyè a renmen: Gigabit, andamp, 10G Ethernet, SDH/SONET, ATM, ESCON, Fibre chanèl, FTTx ak CATV.

    Sopofiber a ki pa lis D' divizyon multiplexeur (CWDM Mux/Demux) utilise fim ti plak blanch teknoloji online plan an kwiv ki pa flux Liaison micro ptik emballage. Li bay ba nklizyon pèdi, blanch chanèl anwo nan syèl la, laj pase sentiwon, bese tanperati sansiblite ak époxy lib ptik chemen.

    Pwodwi nou yo CWDM Mux Demux founi bay 16-chanèl oubyen menm 18-chanèl Multiplexage sou yon moun ki pa marye optique. Gen a pèdi nklizyon ba bezwen nan WDM rezo, nou tou kapab ajoute "Passez Composant" nan yon modile CWDM Mux/Demux pou redwi IL kòm yon chwa. Estanda CWDM Mux/Demux pakè tip genyen ladan yo: ABS bwat pakè, LGX pakcage ak 1U rackmount 19".

    Aparans

    • Ba nklizyon pèdi

    • Lajè pase sentiwon

    • Segondè chanèl blanch

    • Estabilite anwo nan syèl la ak asirans ke

    • Époxy-gratis sou wout ptik

    • Aksè rezo

    Aplikasyon pou

    • Liy ap swiv

    • WDM rezo

    • Telekominikasyon

    • Cellulaire aplikasyon

    • Fibre Optique anplifikatè

    • Acess rezo

    Spécifications pèfòmans pou plis pase 8 1-CH CWDM modile

    Karakteristik

    1-CH Mux plis pase 8

    1-CH Demux plis pase 8

    Chanèl D' (nm)

    1270-1610 oswa 1271-1611

    Sant D' jistès (nm)

    ± 0.05

    Chanèl Espacement (GHz)

    20nm

    Kanal Passband (nan-0.5dB la (nm)

    /± ±, 7.5 6.5

    Atachman pèdi (dB) (san sote konpozan)

    ≦2.8

    Atachman pèdi (dB) (ak pase sou pyès)

    ≦2.0

    Inifòmite chanèl (dB)

    ≦0.6

    Rid chanèl (dB)

    ≦0.3

    Blanch (dB)

    Adjasan

    ≧30

    Ki ka bwè lèt/adjasan

    ≧40

    Port ekspwime

    ≧12

    Atachman pèdi tanperati sansiblite (dB / ° C)

    ≦0.005

    D' tanperati ensiste (nm / ° C)

    ≦0.002

    Pèdi depandan fasilite kalmi (dB)

    ≦0.1

    Pol mòd dispèsyon (ps)

    ≦0.1

    Retounen pèdi (dB)

    ≧50

    Excessive

    ≧45

    Maks Des pouvwa (mW)

    300

    Opere tanperati (° C)

    -40 ~ +85

    Tanperati nan depo (° C)

    -40 ~ +85

    Pakè dimansyon (milimèt)

    L100 X W80 X 10

    Nòt: Tout karakteristik yo se pou machin san connecteurs.

    Yo jwenn enfòmasyon


    CWDM

    X

    XX

    X

    XX

    X

    X

    X

    Chanèl Espacement

    Total chanèl

    Configuration

    chanèl 1er

    Jan fibre de

    Ki bagay optique

    Nan/deyò Connecteur

    C = CWDM galri

    04 = 4-CH

    08 = 8-CH

    16 = 16-CH

    18 = 18-CH

    N = N-CH

    M = Mux

    D = Demux

    27 = 1270/1271nm

    ……

    47 = 1470/1471nm

    49 = 1490/1491nm

    ……

    61 = 1610/1611nm

    SS = espesyal

    1 = fibre vid

    2 = 900um santi rive jouk nan vant

    3 = 2 milimèt kab

    4 = 3 milimèt kab

    1 = 1 m

    2 = 2 m

    S = espesifye

    0 = okenn

    1 = FC/APC

    2 = FC/PC

    3 = SC/APC

    4 = SC/PC

    5 = SEN

    6 = LC

    S = espesifye



    Sopofiber ofri yon plen de batay la CWDM Mux-Demux ak inite ptik ajoute gout (n) Multiplexeur (OADM) pou tout aplikasyon pou types ak rezo solisyon. Gen kèk ki pi bon Seyè a renmen: Gigabit, andamp, 10G Ethernet, SDH/SONET, ATM, ESCON, Fibre chanèl, FTTx ak CATV.

    Nou ki pa lis D' divizyon multiplexeur (CWDM Mux/Demux) utilise fim ti plak blanch teknoloji online plan an kwiv ki pa flux Liaison micro ptik emballage. Li bay ba nklizyon pèdi, blanch chanèl anwo nan syèl la, laj pase sentiwon, bese tanperati sansiblite ak époxy lib ptik chemen.

    Pwodwi nou yo CWDM Mux Demux founi bay 16-chanèl oubyen menm 18-chanèl Multiplexage sou yon moun ki pa marye optique. Gen a pèdi nklizyon ba bezwen nan WDM rezo, nou tou kapab ajoute "Passez Composant" nan yon modile CWDM Mux/Demux pou redwi IL kòm yon chwa. Estanda CWDM Mux/Demux pakè tip genyen ladan yo: ABS bwat pakè, pakè LGX ak 1U rackmount 19".

    Pèfòmans Spécifications

    Paramètre

    Chanèl 4

    Chanèl 8

    Chanèl 16

    Mux

    Demux

    Mux

    Demux

    Mux

    Demux

    Chanèl D' (nm)

    1270~1610/1271~1611

    Chanèl Espacement (nm)

    20

    Kanal Passband (nan-0.5dB la (nm)

    ±7.5/±6.5

    Atachman pèdi (dB)

    ≤1.5

    ≤2.5

    ≤3.5

    Inifòmite chanèl (dB)

    ≤0.6

    ≤1.0

    ≤1.5

    Rid chanèl (dB)

    andlt, 0.3

    Blanch (dB)

    Adjasan

    N/A

    andgt, 30

    N/A

    andgt, 30

    N/A

    andgt, 30

    Ki ka bwè lèt/adjasan

    N/A

    andgt, 40

    N/A

    andgt, 40

    N/A

    andgt, 40

    Tanperati InsertionLoss sansiblite (dB/℃)

    andlt, 0.005

    Tanperati D' ensiste (nm/℃)

    andlt, 0.002

    Pèdi depandan fasilite kalmi (dB)

    andlt, 0.1

    Pol mòd dispèsyon

    andlt, 0.1

    Excessive (dB)

    andgt, 50

    Retounen Loss(dB)

    andgt, 45

    Maksimòm pouvwa Des (mW)

    300

    OperatingTemperature (℃)

    -5~+75

    Tanperati nan depo (℃)

    -40~85

    Pakè dimension(mm)

    L100 x W80 x H10

    L141x W115x H18

    L120 x W80 x H18

    Spécification ka chanje san avi.

    Spécification ka chanje san avi.

    Yo jwenn enfòmasyon

    CWDM

    X

    XX

    X

    XX

    X

    X

    XX


    Chanèl Espacement

    Total chanèl

    Configuration

    chanèl 1er

    Jan fibre de

    Ki bagay optique

    Connecteur

    C = CWDM galri

    04 = 4 kanal

    08 = 8 kanal

    16 = 16 kanal

    18 = 18 kanal

    N = chanèl N

    M = Mux

    D = Demux

    NOU MENM = OADM

    27 = 1270nm

    ……

    47 = 1470nm

    49 = 1490nm

    ……

    61 = 1610nm

    SS = espesyal

    1 = fibre vid

    2 = 900um santi rive jouk nan vant

    3 = 2mmCable

    4 = 3mmCable

    1 = 1 m

    2 = 2 m

    S = espesifye

    0 = okenn

    1 = FC/APC

    2 = FC/PC

    3 = SC/APC

    4 = SC/PC

    5 = SEN

    6 = LC

    Sopofiber'sCoarse D' divizyon multiplexeur (CWDM) utilise fim ti plak blanch teknoloji online plan an kwiv ki pa flux Liaison micro ptik emballage. Li pèdi nklizyon provideslow, blanch chanèl anwo nan syèl la, laj pase sentiwon, sansiblite ba tanperati ak époxy lib ptik chemen.

    Pèfòmans Spécifications

    Paramètre

    Spécification

    Chanèl D' (nm)

    1260 ou dèyè 1620or1271 ou dèyè 1611

    Chanèl Espacement (nm)

    20

    Kanal Passband (nan-0.5dB la (nm)

    andgt, 13

    Pase chanèl nklizyon pèdi (dB)

    ≤0.6

    Refleksyon chanèl nklizyon pèdi (dB)

    ≤0.4

    Rid chanèl (dB)

    andlt, 0.3

    Blanch (dB)

    Adjasan

    andgt, 30

    Ki ka bwè lèt/adjasan

    andgt, 40

    Inertion pèdi tanperati sansiblite (dB/℃)

    andlt, 0.005

    Tanperati D' ensiste (nm/℃)

    andlt, 0.002

    Pèdi depandan fasilite kalmi (dB)

    andlt, 0.1

    Pol mòd dispèsyon

    andlt, 0.1

    Excessive (dB)

    andgt, 50

    Retounen Loss(dB)

    andgt, 45

    Maksimòm pouvwa Des (mW)

    300

    Tanperati Opterating (℃)

    -20~+75

    Tanperati nan depo (℃)

    -40~85

    Pakè dimansyon (milimèt)

    Φ5.5x34

    Spécifications ka chanje san avi.

    Pi wo pase spécification yo se pou machin san connecteur.

    Yo jwenn enfòmasyon


    CWDM

    X

    XX

    X

    X

    XX


    Chanèl Espacement

    Chanèl Pass

    Jan fibre de

    Ki bagay optique

    Connecteur

    C = CWDM galri

    27 = 1270nm

    ……

    47 = 1470nm

    49 = 1490nm

    ……

    61 = 1610nm

    1 = fibre vid

    2 = 900um jennès

    rive jouk nan vant

    1 = 1 m

    2 = 2 m

    0 = okenn

    1 = FC/APC

    2 = FC/PC

    3 = SC/APC

    4 = SC/PC

    5 = SEN

    6 = LC





    En sou eksperyans lajè ak eksperyans, SOPO byen koni kòm youn nan pi gwo manifakti yo 4,8,16-ch-aparèy 1 x 2 cwdm mux demux fibre je/optik-multiplexeur sfp 1470nm/1490nm/1510nm/1530nm transmode pou li anwo nan syèl la bon kalite, pwodwi yo desann pri yo ak sèvis trè byen. Tanpri rete lib pou achte bon mache pwodwi sa yo nan la chin nan faktori nou.

    Hot Tags: 4,8,16-ch-aparèy 1 x 2 cwdm mux demux fibre je/optik-multiplexeur SFP 1470nm/1490nm/1510nm/1530nm transmode fabricants, faktori, te fè nan peyi Lachin, kalite, ba pri, pa chè
    Pwodwi ki
    Kontakte nou
    SOPO ptik kominikasyon co, Ltd

    Adrès: Zòn endistri JinDiDa, Langkou endistri Pak, Ri Dalang, distri Longhua nouvo, Shenzhen, Lachin

    Telefòn: +86-755-23124132

    Fakse: 86-755-23774378

    Mel: sales1@sopo.net.cn

    SOPO ptik kominikasyon co, Ltd
    foottop