3port Wdm Multimode-1310nm/1490nm/1550nm-filtre transmetè pansman panèl Micro-ptik D' divizyon Multiplexeur gen tès

3port Wdm Multimode-1310nm/1490nm/1550nm-filtre transmetè pansman panèl Micro-ptik D' divizyon Multiplexeur gen tès

Sopofiber' WDM Micro-ptik utilise fim ti plak blanch teknoloji ak online plan an kwiv ki pa flux Liaison micro ptik emballage

Function

Sopofiber' WDM Micro-ptik utilise fim ti plak blanch teknoloji ak online plan an kwiv ki pa flux Liaison micro ptik emballage. Li bay ba nklizyon pèdi, blanch chanèl anwo nan syèl la, desann tanperati sansiblite ak chemen ptik libète époxy.

Aparans

• Lajè fonksyònman D' de konba

• Ba nklizyon pèdi

• Ultra plat lajè Passband

• Segondè chanèl blanch

• Estabilite anwo nan syèl la ak asirans ke

• Époxy-gratis sou wout ptik

Aplikasyon pou

• Sistèm ap swiv

• WDM rezo

• Émetteurs ak Fibre lazè

• Fibre Optique anplifikatè

• Fiberoptic zam

Pèfòmans Spécifications

Paramètre

Spécification

Pase D' chanèl (nm)

1500 èdi/chit cheve 1600 (oswa 1260 ou dèyè 1360)

Reflete D' chanèl (nm)

1260 ou dèyè 1360 (oubyen 1500 èdi/chit cheve 1600)

Atachman pèdi (dB)

Reflete kanal

≤0.5

Chanèl Pass

≤0.6

Atachman pèdi varyasyon (dB)

andlt, 0.3

Blanch (dB)

Reflete kanal

andgt, 15

Chanèl Pass

andgt, 40

Inertion pèdi tanperati sansiblite (dB/℃)

andlt, 0.005

Pèdi depandan fasilite kalmi (dB)

andlt, 0.1

Pol mòd dispèsyon

andlt, 0.1

Excessive (dB)

andgt, 50

Retounen Loss(dB)

andgt, 50

Maksimòm pouvwa Des (mW)

500

Tanperati Opterating (℃)

-2~+80

Tanperati nan depo (℃)

-40~+85

Pakè dimansyon (milimèt)

Φ5.5x34 (L38 pou 900um kouche nan nen)

Spécifications ka chanje san avi.

Pi wo pase spécification yo se pou machin san connecteur.

Yo jwenn enfòmasyon


MWDM

X

X

X

XX

Onde

Jan fibre de

Ki bagay optique

Nan/deyò Connecteur

35 = 1310 pase

53 = 1550 pase

1 = fibre vid

2 = 900um santi rive jouk nan vant

1 = 1 m

2 = 2 m

0 = okenn

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/APC

4 = SC/PC

5 = SEN

6 = LC

S = espesifye



Dekri teren
MMWDM utilise fim ti plak blanch teknoloji online plan an kwiv ki pa flux Liaison micro ptik emballage. Li bay ba nklizyon pèdi, blanch chanèl anwo nan syèl la, desann tanperati sansiblite ak chemen ptik libète époxy.

Pèfòmans Spécifications

Paramètre

Spécification

Pase D' chanèl (nm)

1500 èdi/chit cheve 1600 (oswa 1260 ou dèyè 1360)

Reflete D' chanèl (nm)

1260 ou dèyè 1360 (oubyen 1500 èdi/chit cheve 1600)

Atachman pèdi (dB)

Reflete kanal

≤0.5

Chanèl Pass

≤0.6

Atachman pèdi varyasyon (dB)

andlt, 0.3

Blanch (dB)

Reflete kanal

andgt, 15

Chanèl Pass

andgt, 40

Inertion pèdi tanperati sansiblite (dB/℃)

andlt, 0.005

Pèdi depandan fasilite kalmi (dB)

andlt, 0.1

Pol mòd dispèsyon

andlt, 0.1

Excessive (dB)

andgt, 50

Retounen pèdi (dB)

andgt, 50

Maksimòm pouvwa Des (mW)

500

Tanperati Opterating (℃)

-2~+80

Tanperati nan depo (℃)

-40~+85

Pakè dimansyon (milimèt)

Φ5.5x34 (L38 pou 900um kouche nan nen)

Spécifications ka chanje san avi.

Pi wo pase spécification yo se pou machin san connecteur.

Yo jwenn enfòmasyon

MMWDM

XX

X

X

XX

Onde

Jan fibre de

Ki bagay optique

Nan/deyò Connecteur

35 = 1310 pase
53 = 1550 pase

1 = 50/125um Milimèt optique
2 = 62.5/125um Milimèt optique

1 = 1 m
2 = 2 m

0 = okenn
1 = FC/APC
2 = FC/PC
3 = SC/APC
4 = SC/PC
5 = SEN
6 = LC
S = espesifye

PDF
Multimode 1310/1550nm filtre D' divizyon Multiplexeur

Dekri teren
Micro-ptik WDM utilise fim ti plak blanch teknoloji online plan an kwiv ki pa flux Liaison micro ptik emballage. Li bay ba nklizyon pèdi, blanch chanèl anwo nan syèl la, desann tanperati sansiblite ak chemen ptik libète époxy.
Pèfòmans Spécifications

Paramètre

Spécification

Pase D' chanèl (nm)

1500 èdi/chit cheve 1600 (oswa 1260 ou dèyè 1360)

Reflete D' chanèl (nm)

1260 ou dèyè 1360 (oubyen 1500 èdi/chit cheve 1600)

Atachman pèdi (dB)

Reflete kanal

≤0.5

Chanèl Pass

≤0.6

Atachman pèdi varyasyon (dB)

andlt, 0.3

Blanch (dB)

Reflete kanal

andgt, 15

Chanèl Pass

andgt, 40

Inertion pèdi tanperati sansiblite (dB/℃)

andlt, 0.005

Pèdi depandan fasilite kalmi (dB)

andlt, 0.1

Pol mòd dispèsyon

andlt, 0.1

Excessive (dB)

andgt, 50

Retounen pèdi (dB)

andgt, 50

Maksimòm pouvwa Des (mW)

500

Tanperati Opterating (℃)

-2~+80

Tanperati nan depo (℃)

-40~+85

Pakè dimansyon (milimèt)

Φ5.5x34 (L38 pou 900um kouche nan nen)

Spécifications ka chanje san avi.
Pi wo pase spécification yo se pou machin san connecteur.
Yo jwenn enfòmasyon

MWDM

X

X

X

XX


Onde

Jan fibre de

Ki bagay optique

Nan/deyò Connecteur

35 = 1310 pase
53 = 1550 pase

1 = fibre vid
2 = 900um santi rive jouk nan vant

1 = 1 m
2 = 2 m

0 = okenn
1 = FC/APC
2 = FC/PC
3 = SC/APC
4 = SC/PC
5 = SEN
6 = LC
S = espesifye

PDF
filtre 3 pò 1310-1550nm WDM

En sou eksperyans lajè ak eksperyans, SOPO byen koni kòm youn nan pi gwo manifakti yo 3port wdm multimode-1310nm/1490nm/1550nm-filtre transmetè pansman panèl micro-ptik D' divizyon multiplexeur mèt tès pou li anwo nan syèl la bon kalite, pwodwi yo desann pri yo ak sèvis trè byen. Tanpri rete lib pou achte bon mache pwodwi sa yo nan la chin nan faktori nou.

Hot Tags: 3port wdm multimode-1310nm/1490nm/1550nm-filtre transmetè pansman panèl micro-ptik D' divizyon multiplexeur mèt sonde fabricants, faktori, te fè nan peyi Lachin, kalite, ba pri, pa chè
Pwodwi ki
Kontakte nou
SOPO ptik kominikasyon co, Ltd

Adrès: Zòn endistri JinDiDa, Langkou endistri Pak, Ri Dalang, distri Longhua nouvo, Shenzhen, Lachin

Telefòn: +86-755-23124132

Fakse: 86-755-23774378

Mel: sales1@sopo.net.cn

SOPO ptik kominikasyon co, Ltd
foottop