2DX2B chanjman ptik Limit mekanik ak Fibre Optique Poe Rocker Gérés chanjman

2DX2B chanjman ptik Limit mekanik ak Fibre Optique Poe Rocker Gérés chanjman

Sopofiber' D2 × 2B mekanik Fibre Optique chanjman connects ptik chèn televizyon pa redirection yon siyal ptik rantre nan yon sélectionné pèsistans yap ogmante jiska optique.

Function

Sopofiber' D2 × 2B mekanik chanjman Fibre Optique connects ptik chèn televizyon pa redirection siyal ptik kap vini yon nan

fibre sélectionné pèsistans yap ogmante jiska yon. Sa a te rive fè w ap itilize yon vèni li pare configuration mécanique opto ak actif via yon elèktrik

siyal kontwòl. Mekanik operasyon an ofri asirans ke sa tout moun anwo nan syèl la ak vit metòd pou chanje vitès jan pèfòmans jounal-bidirectionnelle.

Gachèt fiberoptic MMS se bagay ki vre metòd pou chanje desizyon yo pou aplikasyon en ptik.

Aparans

1. LowInsertionLoss

2. WideWavelengthRange

3. LowCrosstalk

4.HighStability, HighReliability

5.Epoxy-freeonOpticalPath

Aplikasyon

1. MetropolitanAreaNetwork

2.Randamp, DinLaboratory

3. SystemMonitor

4. ConfigurableOADM

Pèfòmans

Karakteristik


FY-D2 × 2B

WavelengthRange

nm

670~980

1260~1650

OperatingWavelength

nm

670/785/850/980

1310/1490/1550/1625/1650

InsertionLoss

dB

Typ:0.8Max:1.2

Typ:0.6Max:1.0

ReturnLoss

dB

MM≥30SM≥50

Crosstalk

dB

MM≥30SM≥55

PDL

dB

≤0.05

WDL

dB

≤0.25

TDL

dB

≤0.25

Répétabilité

dB

≤±0.02

PowerSupply

v

3.0or5.0

Pou lavi

fwa

≥107

SwitchTime

madanm

≤8

TransmissionPower

mW

≤500

OperatingTemperature

-20~+70

StorageTemperature

-40~+85

Pwa

g

16

Dimansyon

milimèt

(L) 27.0 × (W) 12.6 × (H) 8.0 (±0.2 milimèt) customizationisavailable.

Elektrik

Spécifications

Vòltaj

Kouran

Rezistans

5VLatching

4.5~5.5

36 ou dèyè 44mA

125Ω

5VNon-latching

4.5~5.5

26 ou dèyè 32mA

175Ω

3VLatching

2.7~3.3

54 ou dèyè 66mA

50Ω

3VNon-latching

2.7~3.3

39 ou dèyè 47mA

70Ω

Pens

Controlmodel

OpticalPath

ElectricDrive

StatusSensor

D2 × 2B

LightPin

1

5

6

10

2-3

3-4

7-8

8-9

Non-latching

P1-P3P1'-P3'

--

--

--

--

Fèmen

Louvri

Louvri

Fèmen

P1-P4P1'-P4'

P3-P2P3'-P2'

V PLIS PASE

--

--

GND

Louvri

Fèmen

Fèmen

Louvri

OrderingInformation

Mòd

Onde

VoltageType

ControlModel

FiberType

FiberDiameter

FiberLength

Connecteur

S = SM

M = MILIMÈT

85 = 850nm

13 = 1310nm

14 = 1490nm

15 = 1550nm

162 = 1625nm

165 = 1650nm

13/15=1310/1550

X: lòt moun

3 = 3V

5 = 5V

L = Latching

N = ki pa-Latching

5=50/125

6=62.5/125

9 = 9/125

X = lòt moun

25 = 250um

90 = 900um

X = lòt moun

05 = 0.5 m

10 = 1.0 m

15 = 1.5 m

X = lòt moun

O = okenn

1 = FC/PC

2 = FC/APC

3 = SC/PC

4 = SC/APC

5 = SEN/PC

6 = SEN/APC

7 = LC/PC

8 = LC/APC

X: lòt moun


En sou eksperyans lajè ak eksperyans, SOPO byen koni kòm youn nan pi gwo manifakti yo 2dx2b ptik mekanik limite chanjman ak fibre optique poe rocker gérés chanjman li anwo nan syèl la bon kalite, ba pwi pwodwi ak sèvis trè byen. Tanpri rete lib pou achte bon mache pwodwi sa yo nan la chin nan faktori nou.

Hot Tags: 2dx2b ptik mekanik limite chanjman ak fibre optique poe rocker gérés chanjman fabricants, faktori, te fè nan peyi Lachin, kalite, ba pri, pa chè
Pwodwi ki
Kontakte nou
SOPO ptik kominikasyon co, Ltd

Adrès: Zòn endistri JinDiDa, Langkou endistri Pak, Ri Dalang, distri Longhua nouvo, Shenzhen, Lachin

Telefòn: +86-755-23124132

Fakse: 86-755-23774378

Mel: sales1@sopo.net.cn

SOPO ptik kominikasyon co, Ltd
foottop