n. devyasyon go 1/2 go, 4 Port/8 Port/24 Port 2 x 2 mekanik vitès anwo nan syèl la Fibre Optique Vag Micro kajole touche Hdmi chanjman

n. devyasyon go 1/2 go, 4 Port/8 Port/24 Port 2 x 2 mekanik vitès anwo nan syèl la Fibre Optique Vag Micro kajole touche Hdmi chanjman

Sopofiber' chanjman ptik 2x2BA pi popilè pou li pèfòmans anwo nan syèl la, desann nklizyon pèdi ak kontra dimansyon.

Function

Sopofiber'2x2BAOpticalSwitchisfamousforitshighperformance, lowinsertionlossandcompactdimension.

ItisanidealComponentforOADM, OXC, systemmonitorandprotection. Withcompactpackage,

itcanbeeasytointegrateintoahighdensityopticalcommunicationsystem.

Aparans

1. LowInsertionLoss

2. WideWavelengthRange

3. LowCrosstalk

4.HighStability, HighReliability

5.Epoxy-freeonOpticalPath

6.LatchingandNon-latching

Aplikasyon

1. MetropolitanAreaNetwork

2. Componenttesting

3. SystemMonitor

4. ConfigurableOADM

Pèfòmans

Karakteristik


FY 2 × 2BA

WavelengthRange

nm

1260~1650

OperatingWavelength

nm

1310/1550

InsertionLoss

dB

Typ:0.8Max:1.0

ReturnLoss

dB

≥50

Crosstalk

dB

≥60

PDL

dB

≤0.05

WDL

dB

≤0.25

TDL

dB

≤0.25

Répétabilité

dB

≤±0.02

PowerSupply

v

3.0or5.0

Pou lavi

fwa

≥107

SwitchTime

madanm

≤8

TransmissionPower

mW

≤500

OperatingTemperature

-20~+70

StorageTemperature

-40~+85

Pwa

g

25

Dimansyon

milimèt

(L) 55 × (W) 30 × (H) 12.8 (±0.1 ou dèyè 0.2 milimèt) customizationisavailable.

Elektrik

Spécifications

Vòltaj

Kouran

Rezistans

5VLatching

4.5~5.5

36 ou dèyè 44mA

125Ω

5VNon-latching

4.5~5.5

26 ou dèyè 32mA

175Ω

3VLatching

2.7~3.3

54 ou dèyè 66mA

50Ω

3VNon-latching

2.7~3.3

39 ou dèyè 47mA

70Ω

OrderingInformation

Mòd

Onde

VoltageType

ControlModel

FiberType

FiberDiameter

FiberLength

Connecteur

S = SM

M = MILIMÈT

85 = 850nm

13 = 1310nm

14 = 1490nm

15 = 1550nm

162 = 1625nm

13/15=1310/1550

X: lòt moun

3 = 3V

5 = 5V

L = Latching

N = ki pa-Latching

5=50/125

6=62.5/125

9 = 9/125

X = lòt moun

25 = 250um

90 = 900um

20 = antre 2.0 milimèt

X = lòt moun

05 = 0.5 m

10 = 1.0 m

15 = 1.5 m

X = lòt moun

OO = okenn

FP = FC/PC

FA = FC/APC

TOU KOLE = SC/PC

NAME = SC/APC

STP = SEN/PC

DEPANNDE ESTATI = SEN/APC

LP = LC/PC

LA = LC/APC

X: lòt moun

En sou eksperyans lajè ak eksperyans, SOPO byen koni kòm youn nan pi gwo fabricants de go 1/ 2 go, 4 pò/8 pò/24 pò 2 x 2 n. devyasyon mekanik vitès anwo nan syèl la fibre optique vag micro kajole touche hdmi chanjman li anwo nan syèl la bon kalite, ba pwi pwodwi ak sèvis trè byen. Tanpri rete lib pou achte bon mache pwodwi sa yo nan la chin nan faktori nou.

Hot Tags: go 1/2 go, 4 pò/8 pò/24 pò 2 x 2 n. devyasyon mekanik vitès anwo nan syèl la fibre optique vag micro kajole touche hdmi chanjman fabricants, faktori, te fè nan peyi Lachin, kalite, ba pri, pa chè
Pwodwi ki
Kontakte nou
SOPO ptik kominikasyon co, Ltd

Adrès: Zòn endistri JinDiDa, Langkou endistri Pak, Ri Dalang, distri Longhua nouvo, Shenzhen, Lachin

Telefòn: +86-755-23124132

Fakse: 86-755-23774378

Mel: sales1@sopo.net.cn

SOPO ptik kominikasyon co, Ltd
foottop