1310nm, 1550nm kilomèt 40, 100 kilomèt Xfp Ethernet SFP Gigabit go 10 Lr SFP Gbic Émetteur modile

1310nm, 1550nm kilomèt 40, 100 kilomèt Xfp Ethernet SFP Gigabit go 10 Lr SFP Gbic Émetteur modile

10-gigabit Ethernet XFP Émetteur (SMF, 1310nm, 40 kilomèt nan, LC, DOM) pwodwi detay OEM & kliyan UN avèk yon dividal mond nan klas manifakti yo OEM 8 ane pase

Function

10-gigabit Ethernet XFP Émetteur (SMF, 1310nm, 40 kilomèt nan, LC, DOM)

Pwodwi detay

Pati nan nimewo

XFP 10GER 31

Machann non

Fiberstore

Fòm tip

XFP

Yo ki te konn Max done

10Gbps

Onde

1310nm

Max kab distans

40 kilomèt nan

Entèfas

Mezon semidetachab LC

Konpozan ptik

DFB 1310nm

Tip kab

SMF

DOM sipò

Wi

TX pouvwa

0 ou dèyè 4dBm

Destinataire sansiblite

andlt,-16dBm

Ranje tanperati Commercial

0 70° C (32 158° F)

Harmonisation HTS kòd

8517706000

OEM, andamp, Kliyan

UN avèk yon dividal fabricants klas OEM sou latè pase 8 ane, Sopofiber ki ka bay personnalisé epi koute yon pwi rezonab solisyon yo ki anwo nan syèl la bon kalite pou tout bezwen ak spécifications, enkli Optique plan mekanik plan Imprimé chan de kous tablo (Des) en ak elèktrik plan, lojisyèl andamp, Du plan, entegre asanble, étiquettes espesifik, etc. Ak vant rapide ak kliyan favorab commentaires, Sopofiber ki te devlope rapidman atravè mond lan ak vin dirijan founisè endistri ptik kominikasyon an. Si ou te enterese nan pwodwi nou yo, souple ou lib pou kontakte nou.

Emballage, andamp, Libellé

Sa fasil pou pran ak byen, TPS émetteur pakè ki te étiquetés e te make bysopofiberas defo. Personnalisés solisyon etikèt oswa lisans yo disponib pou mande.

10-gigabit Ethernet XFP Émetteur (SMF, 1550nm, 100 kilomèt, LC, DOM)

Pwodwi detay

Pati nan nimewo

XFP-10GZRC-55

Machann non

Fiberstore

Fòm tip

XFP

Yo ki te konn Max done

10Gbps

Onde

1550nm

Max kab distans

100 kilomèt

Entèfas

Mezon semidetachab LC

Konpozan ptik

EML 1550nm

Tip kab

SMF

DOM sipò

Wi

Ranje tanperati Commercial

0 70° C (32 158° F)

Harmonisation HTS kòd

8517706000




En sou eksperyans lajè ak eksperyans, SOPO byen koni kòm youn nan pi gwo manifakti yo 1310nm, 1550nm, 40 kilomèt, 100 kilomèt xfp ethernet sfp gigabit go 10 lr sfp gbic émetteur modile pou li anwo nan syèl la bon kalite, pwodwi yo desann pri yo ak sèvis trè byen. Tanpri rete lib pou achte bon mache pwodwi sa yo nan la chin nan faktori nou.

Hot Tags: 1310nm, 1550nm, 40 kilomèt, 100 kilomèt xfp ethernet, SFP gigabit go 10 lr SFP gbic émetteur modile fabricants, faktori, li te fè nan peyi Lachin, kalite, ba pri, pa chè
Pwodwi ki
Kontakte nou
SOPO Optical Kominikasyon co, Ltd

Adrès: JinDiDa Industry Zòn, Langkou Industry Pak, Dalang Street, Longhua New Distri, Shenzhen, Lachin

Telefòn: +86-755-23124132

Fakse: 86-755-23774378

Mel: 18818523155@163.com

SOPO Optical Kominikasyon co, Ltd