1310nm/1550nm 10 go Gigabit Ethernet Émetteur Sx DWDM SFP

1310nm/1550nm 10 go Gigabit Ethernet Émetteur Sx DWDM SFP

Pwodwi yon ti rale: DWDM SFP pou itilize ansanm ak moun ki pa marye fibre DWDM sistèm ak sistèm DWDM double optique

Function

Entwodiksyon 1、Product:DWDM SFP pou itilize ansanm ak moun ki pa marye fibre DWDM sistèm ak sistèm DWDM double optique

Bay / D' divizyon Multiplexage (DWDM) ti fòm-faktè à (SFP) dans

deplasman anwo nan syèl la ak fizik caractère sa todayand #39, s rezo egzije pandan ke li ap fè livrezon deplwaman

fleksibilite ak envantè kontwole sa mande administratè rezo. SFPs DWDM nou yo ap disponib nan tout

100 GHz oubyen 50Ghz C-bann D' sou galri UIT DWDM a. Yo te fabwike pou plizyè sous

Standa kontra (MSA) pou asire ke gwo rezo ekipman compatibilité. Menm jan multirate interfaces yo

sipòte kèk pwotokòl de 100 / pou 4.25 /, paske 8G / 10G souple al nan kategori SFP plis pase.

EOLS-16xx-xx / se ti fòm faktè à modules pou jounal-bidirectionnelle seri ptik

done kominikasyon tankou 4 x / 2 x / 1 x Fibre chanèl, SDH/SONET, aplikasyon pou Ethernet. Modules yo

se nan zòn cho à ak digital jagnostik fonksyon vailable via yon I2C série otobis te afiche nan SFP a

MSA MINI-PC-8472. Modules yo satisfè egzijans estanda IEEE802.3 Gigabit Ethernet a ak

ANSIChanèl fibre spécifications sa a, n' a fèt nan Kiba interconnexions Gigabit Ethernet, Fibre

Kanalenvironnements. Ka sèvi ansanm ak moun ki pa marye fibre DWDM sistèm ak sistèm DWDM double optique.

Paramètre 2、Product:DWDM SFP pou itilize ansanm ak moun ki pa marye fibre DWDM sistèm ak sistèm DWDM double optique

1234
5678
9101112
13141516

3. mak pwodwi:DWDM SFP pou itilize ansanm ak moun ki pa marye fibre DWDM sistèm ak sistèm DWDM double optique

· OperatingDataRate100Mb ou dèyè 4.25Gbps

· AvailableinallC-BandWavelengthsonthe50GHzor100GhzDWDMITUGrid

· Single3.3VPowerSupplyandTTLLogicInterface

· Cho-PluggableSFPFootprintDuplexLCConnectorInterface

· CompliantwithClass1FDAandIEC60825-1

· LaserSafety

· CompliantwithSFPMSA

· CompliantwithSFF-8472

· OperatingCaseTemperature:Standard:0to70 ° C/pwolonje:-5to70 ° C

4、 anbakman ak SERVICE:DWDM SFP pou itilize ansanm ak moun ki pa marye fibre DWDM sistèm ak sistèm DWDM double optique

1) peye:

Ès ke 2:

3) SERVICE:

5、 rekòmandasyon:DWDM SFP pou itilize ansanm ak moun ki pa marye fibre DWDM sistèm ak sistèm DWDM double optique

1)SGMII SFP, ki se yon estanda série Didantite konpatib ak SFP MSA baz - 100 fx aplikasyon plan

2)100BASE-SX se yon vèsyon pipiti de youn ki Ethernet vit sou fibre optique

3)SFP 4G g SFP 4, se pou sèvi ak kominikasyon fibre optique ak lazè resevwa fonksyon hotplug ekipman pou pouvwa.

4)CWDM SFP

5)Kontra SFP CSFP

6)BIDI SFP SDHSONET

Dekri teren
DWDM SFP + / yo fèt pou transmèt e resevwa ptik done sou fibre optique mòd moun ki pa marye. Fonksyon jagnostik digital yo disponib via yon I2C. Modile sa a fèt pou moun ki pa marye mòd fibre ak opere nan yon dènye D' de L' gwiyad, D' C bann DWDM. Sa avèk a SFP plis pase 20 kouchèt connecteur pou pèmèt cho priz kouran kapasite. Seksyon transmetè a itilize yon laze DWDM EML epi li se yon klas 1 laze idèl selon entènasyonal sekirite estanda IEC-60825. Seksyon destinataire a itilize yon détecteur TACHE ak yon limiter apwe anplifikatè IC.
Aparans
• Ptik entèfas idèl IEEE 802.3ae
• Elèktrik entèfas idèl pou MINI-PC-8431
• Spécifications idèl ak MINI-PC 8472
• Idèl ak SFP plis pase MSA
• SFP à cho nprent pye
• Kraze pouvwa konsomasyon
• Konstriksyon digital jagnostik fonksyon
• Nan klas 1 lazè pwodwi aux ak bò SOUS 60825-1
• Pouvwa dissipationandlt, 1.5W
• Ka operasyonèl tanperati:-5 ° C pou 70 ° C
Aplikasyon pou
• 10G Ethernet ak FEC
• 10Gbps SONET/SDH L'-T G.959.1 P1L1 - 2D 2
• 10Gbps G.709 SONET/SDH L'-T
• 10G BAZ-ZR/ZW
• 80 G 10 kilomèt Fibre kanal

Yo jwenn enfòmasyon

Pati Tèb

Done yo ki te konn

Distans

Onde

Kouran (dBm)

Destinataire sansiblite
(dBm)

DDMI

FDP-xx9-40xD

10Gbps

40 kilomèt nan

DWDM EML

-1~4

<-15.8、PIN

Y

FDP-xx9-80xD

10Gbps

80 kilomèt

DWDM EML

0~5

<-23、APD

Y

PDF
DWDM SFP + Émetteur


En sou eksperyans lajè ak eksperyans, SOPO byen koni kòm youn nan pi gwo manifakti yo 1310nm/1550nm 10 go dwdm sfp sx émetteur gigabit ethernet li anwo nan syèl la bon kalite, ba pwi pwodwi ak sèvis trè byen. Tanpri rete lib pou achte bon mache pwodwi sa yo nan la chin nan faktori nou.

Hot Tags: 1310nm/1550nm 10 go DWDM SFP sx émetteur gigabit ethernet fabricants, faktori, te fè nan peyi Lachin, kalite, ba pri, pa chè
Pwodwi ki
Kontakte nou
SOPO Optical Kominikasyon co, Ltd

Adrès: JinDiDa Industry Zòn, Langkou Industry Pak, Dalang Street, Longhua New Distri, Shenzhen, Lachin

Telefòn: +86-755-23124132

Fakse: 86-755-23774378

Mel: 18818523155@163.com

SOPO Optical Kominikasyon co, Ltd