1310nm/1490nm/1550nm Glc Lh Lr Sgmii-SFP Lc Genpon-olt-onu-émetteur SFP Sx plis

1310nm/1490nm/1550nm Glc Lh Lr Sgmii-SFP Lc Genpon-olt-onu-émetteur SFP Sx plis

Entwodiksyon 1、Product: SGMII SFP, ki se yon estanda série Didantite konpatib ak SFP MSA baz - 100 fx aplikasyon plan

Function

Entwodiksyon 1、Product:SGMII SFP, ki se yon estanda série Didantite konpatib ak SFP MSA baz - 100 fx aplikasyon plan

SGMII SFP te nome pou aplikasyon pou 100BASE-FX, ak konstwi-nan PHY aparèy sipòte entèfas SGMII.

Estanda série Didantite enfòmasyon an konpatib ak SFP MSA, ki dekri kapasite émetteur a,

estanda interfaces, manifaktirè yo ak lòt enfòmasyon. Losti ekipman ka jwenn enfòmasyon sa a

Via a 2 fil fè série CMOS EEPROM pwotokòl. Pou plis enfòmasyon, tanpri souple al gade divès sous SFP

Akò (MSA). SGMI SFP / se ti fòm nan 100BASE FX-(SFP), à faktè vit

Ethernet entèfas Convertisseur Gigabit SFP waf.

Paramètre 2、Product:SGMII SFP, ki se yon estanda série Didantite konpatib ak SFP MSA baz - 100 fx aplikasyon plan

1234
5678
9101112
13141516

3. mak pwodwi:SGMII SFP, ki se yon estanda série Didantite konpatib ak SFP MSA baz - 100 fx aplikasyon plan

·upto20kmtransmissionwithSMFatleast

· Konstwi-inPHYsupportingSGMIIInterface

· SupportMoreLinkStatusMonitor, Suchas

· CRC,PackageCounterandFarEndFaultIndication(FEFI)

· Single3.3VPowerSupplyandTTLLogicInterface

· CompliantwithSFPMSApackagewithduplexLCConnector

· StandardSerialIDinformationCompliantwithSFPMSA

· OperatingCaseTemperatureStandard:0 C ou dèyè + 70CandIndustrial:-40C ou dèyè +85C

4、 anbakman ak SERVICE:SGMII SFP, ki se yon estanda série Didantite konpatib ak SFP MSA baz - 100 fx aplikasyon plan

1) peye:

Ès ke 2:

3) SERVICE:

5、 rekòmandasyon:SGMII SFP, ki se yon estanda série Didantite konpatib ak SFP MSA baz - 100 fx aplikasyon plan

1) SFP 100M 1G

2) SFP 4G

3) DWDM SFP

4)CWDM SFP

5) Kontra SFP CSFP

6)BIDI SFP SDHSONET

Dekri teren
10 gigabit SFP + émetteur fèt pou transmèt e resevwa ptik done sou OPC/SMF.
A SFP plis pase modile elèktrik entèfas idèl spécifications elèktrik SFI. Transmetè D' a ak destinataire sortie impédance se 100 Ohms différentielle. Liy done yo se anndan CA double. Modile a bay différentielle revokasyon epi redwi konvèsyon mòd différentielle pou komen pou bon kalite siyal revokasyon yo ak ti EMI. SFI sonje bagay opere pase 200 milimèt amelyore materyèl FR4, ni pou moute sou nivo FR4 150mmof ak yon sèl connecteur.
Aparans
• Ptik entèfas idèl IEEE 802.3ae
• Elèktrik entèfas idèl pou MINI-PC-8431
• Cho à
• Kraze pouvwa konsomasyon
• Tout an kwiv lojman pou pèfòmans EMI siperyè
• Avanse du pèmèt kliyan enfòmasyon cryptage sistèm pou kenbe nan émetteur
• Konbinazon efektif SFP + solisyon, permet densité pò pi wo ak pi gwo la
Aplikasyon pou
• 10GBASE nan 10.3125Gbps
• 10GBASE nan 9.953Gbps
• Lòt lyen ptik

Yo jwenn enfòmasyon

Pati Tèb

Done yo ki te konn

Distans

Onde

Kouran
(dBm)

Destinataire sansiblite
(dBm)

DDMI

FPP-859-S3xD

10Gbps

310L

850nm VSCEL

-6~-1

<-10, BWÒCH

Y

FPP-319-10xD

10Gbps

10km

1310nm DFB

-6~-1

<-15, BWÒCH

Y

FPP-319-L4xD

10Gbps

40 kilomèt nan

1310nm DFB

-1~4

<-15.8, BWÒCH

Y

FPP-559-40xD

10Gbps

40 kilomèt nan

1550nm EML

-1~4

<-15.8, BWÒCH

Y

FPP-559-80xD

10Gbps

80 kilomèt

1550nm EML

0~5

<-23, APD

Y

PDF
SFP + Émetteur

Dekri teren
Émetteur OLT GEPON FETx-493133 x-ExCD yon modile pèfòmans anwo nan syèl la ak SFP pakè sipòte done yo ki te konn ki karakteristik 1.25 / GEPON OLT aplikasyon pou kanpe pou 20 kilomèt nan transmisyon distans, itand #39, s te nome pou reyinyon ak IEEE Std 802.3ah e-2004 1000BASE-PX20. SC rececptacle.
Aparans
• SFP jounal-Bidirectionnelle Émetteur mòd moun ki pa marye
• SC reseptak
• Idèl ak IEEE Std 802.3ah e-2004
• 1490nm kontini-mòd 1.25Gbps transmetè ak DFB lazè
• 1310nm eklate mòd 1.25Gbps destinataire ak APD-TIA
• Digital jagnostik entèfas idèl ak V9.4 MINI-PC-8472
Done konpatib • LVPECL D' /output
• Te kontinye mòd te resevwa siyal fòs endikasyon (RSSI) pèsistans yap ogmante jiska
• Idèl ak RoHS directive
• Idèl ak Telcordia (Bellcore) GR-468-SANTRAL
• Atenn maksimòm 20 kilomèt nan
• Opere nplwaye tanperati: estanda: 0 pou pou 70° C
Aplikasyon pou
• GEPON OLT pou P2MP aplikasyon
• Aksè rezo
• Fibre kay, andeyò koub, biwo a (FTTx)

Yo jwenn enfòmasyon:

Pati Tèb

Done yo ki te konn

Fèt nan Kiba
Rezo
Aplikasyon

Onde

Kouran
(dBm)

Destinataire
Sansiblite
(dBm)

DDMI

FETP-493133 P I-E2CD

1.25G/1.25G

PX20

T1490 DFB R1310 APD

2~7

<-28

Y

Dekri teren
Émetteur ONU GEPON FEUF-314933 x-ExCD yon modile pèfòmans anwo nan syèl la ak MINI-PC pakè sipòte done yo ki te konn ki karakteristik 1.25 / GEPON ONU aplikasyon pou kanpe pou 20 kilomèt nan transmisyon distans, itand #39, s te nome pou reyinyon ak IEEE Std 802.3ah e-2004. SC rececptacle oubyen SC pigtail se pou ptik entèfas.
Aparans
• MINI-PC jounal-Bidirectionnelle Émetteur mòd moun ki pa marye
• SC oubyen SC/PC Pigtail reseptak opsyonèl, ochwa
• Idèl ak IEEE Std 802.3ah e-2004
• 1310nm 1.25Gbps nan eklate mòd transmetè ak FP lazè
• 1490nm kontini-mòd 1.25Gbps destinataire ak ZEPENG
• Digital jagnostik entèfas idèl ak V9.4 MINI-PC-8472
• Digital jagnostik Monitoting ak alibrasyon eksteryè
• Idèl ak RoHS directive
• Idèl ak Telcordia (Bellcore) GR-468-SANTRAL
• Atenn maksimòm 20 kilomèt nan
• Opere nplwaye tanperati: estanda: 0 pou pou 70° C
Aplikasyon pou
• IEEE 802.3ah 1000BASE-PX10, PX20
• GEPON ONU pou aplikasyon P2MP
• Eklate mòd aplikasyon.
• FTTx WDM à aksè

Yo jwenn enfòmasyon:

Pati Tèb

Done yo ki te konn

Rezo fèt nan Kiba
Aplikasyon

Onde

Kouran

(dBm)

Destinataire

Sansiblite

(dBm)

DDMI

FEUF-314933 P I-E1CD

1.25G/1.25G

PX10

T1310 ZEPENG POU FP R1490

-1~4

<-24

Y

FEUF-314933 P I-E2CD

1.25G/1.25G

PX20

T1310 ZEPENG POU FP R1490

-1~4

<-24

Y

FEUF-314933S-E1CD

1.25G/1.25G

PX10

T1310 ZEPENG POU FP R1490

-1~4

<-24

Y

FEUF-314933S-E1CD

1.25G/1.25G

PX20

T1310 ZEPENG POU FP R1490

-1~4

<-24

Y

Dekri teren
Émetteur ONU GPON FGUF-31493 x-x2CD, ki se yon pèfòmans anwo nan syèl la modile ak MINI-PC, 2 * 10 pakè sipòte bagay asimetrik done yo ki te konn 1.244 / Tx, 2.488 Rx / GPON ONU aplikasyon pou kanpe pou 20 kilomèt nan transmisyon distans, itand #39, s te nome pou moun ki pa marye mòd fibre e te itilize nan ptik rezo de fè pou UIT-T G.984.2 nan klas B + oswa UIT-T G.984.2 nan klas C+. SC rececptacle oubyen SC pigtail se pou ptik entèfas.
Aparans
• MINI-PC jounal-Bidirectionnelle Émetteur mòd moun ki pa marye
• SC oubyen SC/PC Pigtail reseptak opsyonèl, ochwa
• Idèl UIT-T G.984.2 klas C plis pase, ni L'-T G.984.2 klas C plis pase
• Idèl ak MINI-PC MSA-2000
• Digital jagnostik entèfas idèl ak V10.3 MINI-PC-8472
• Digital jagnostik Monitoting ak alibrasyon eksteryè
• LVPECL Différentielle done Entrées ak CML done Sorties
• LVTTL siyal deteksyon pwodwi ak LVTTL pete de kontwòl
• Idèl ak Telcordia (Bellcore) GR-468-SANTRAL
• 1310 nm pete mòd transmetè ak 1490 nm kontini mòd Destinataire
• 1.244 / DFB lazè Dyòd, 2.488 Destinataire / APD-TIA
• TSSI, TX_SD fonksyon opsyonèl, ochwa
• Atenn maksimòm 20 kilomèt nan
• Opere nplwaye tanperati: estanda: 0 pou pou 70° C
Aplikasyon pou
• GPON ONU pou aplikasyon nou dwe P2MP

Yo jwenn enfòmasyon

Pati Tèb

Done yo ki te konn

Fèt nan Kiba
Rezo
Aplikasyon

Onde

Pèsistans yap ogmante jiska
Pouvwa
(dBm)

Destinataire
Sansiblite
(dBm)

DDMI

FGUF-314935 P I-B2CD

1.25G/2.5G

Klas B plis pase

T1310 DFB R1490 APD

0.5~5

<-28

Y

FGUF-314935 P I-C2CD

1.25G/2.5G

Klas C plis pase

T1310 DFB R1490 APD

0.5~5

<-28

Y

FGUF-314935S-B2CD

1.25G/2.5G

Klas B plis pase

T1310 DFB R1490 APD

0.5~5

<-28

Y

FGUF-314935S-C2CD

1.25G/2.5G

Klas C plis pase

T1310 DFB R1490 APD

0.5~5

<-28

Y

Dekri teren
Émetteur OLT GPON FGTx-49313 x-x2CD ki se yon modile pèfòmans anwo nan syèl la ak SFP pakè sipòte bagay asimetrik, Tx 2.488Gbps ki te konn done, 1.244Gbps Rx pou GPON OLT aplikasyon pou moute 20 kilomèt nan transmisyon distans, li te fèt pou moun ki pa marye mòd fibre e li te itilize nan ptik rezo de fè pou UIT-T G.984.2 nan klas B + oswa UIT-T G.984.2 nan klas C+. SC rececptacle.
Aparans
• SFP jounal-Bidirectionnelle Émetteur mòd moun ki pa marye
• Cho-à ak reseptak SC sou SMF
• Idèl ak G.984.2 L'-T
• Idèl ak SFP MSA ak RoHS
• Digital jagnostik entèfas idèl ak V9.4 MINI-PC-8472
• Eklate mòd siyal detekte pèsistans yap ogmante jiska ki se LVTTL konpatib.
• Eklate mòd te resevwa siyal fòs endikasyon pèsistans yap ogmante jiska
• Idèl ak Telcordia (Bellcore) GR-468-SANTRAL
• 1490 nm kontini mòd transmetè ak DFB lazè
• 1310 nm pete Destinataire mòd ak APD-TIA
• Atenn maksimòm 20 kilomèt nan
• Opere nplwaye tanperati: estanda: 0 pou pou 70° C
Aplikasyon pou
• GPON OLT pou aplikasyon nou dwe P2MP
• Aksè rezo
• Fibre pou kay, andeyò koub, biwo

Yo jwenn enfòmasyon:

Pati Tèb

Done yo ki te konn

Rezo fèt nan Kiba
Aplikasyon

Onde

Kouran

(dBm)

Destinataire

Sansiblite

(dBm)

DDMI

FGTP-493153S-B2CD

2.5G/1.25G

Klas B plis pase

T1490 DFB R1310 APD

1.5~5

<-28

Y

FGUP-493153S-C2CD

2.5G/1.25G

Klas C plis pase

T1490 DFB R1310 APD

1.5~5

<-28

Y

En sou eksperyans lajè ak eksperyans, SOPO byen koni kòm youn nan pi gwo fabricants de 1310nm/1490nm/1550nm glc lh lr sgmii-sfp lc genpon-olt-onu-émetteur sfp sx plis li anwo nan syèl la bon kalite, ba pwi pwodwi ak sèvis trè byen. Tanpri rete lib pou achte bon mache pwodwi sa yo nan la chin nan faktori nou.

Hot Tags: glc 1310nm/1490nm/1550nm lh lr sgmii-SFP lc genpon-olt-onu-émetteur SFP sx plis fabricants, faktori, te fè nan peyi Lachin, bon kalite, ba pri, pa chè
Pwodwi ki
Kontakte nou
SOPO Optical Kominikasyon co, Ltd

Adrès: JinDiDa Industry Zòn, Langkou Industry Pak, Dalang Street, Longhua New Distri, Shenzhen, Lachin

Telefòn: +86-755-23124132

Fakse: 86-755-23774378

Mel: 18818523155@163.com

SOPO Optical Kominikasyon co, Ltd