1310nm, 1470nm, 220m, 10km Dom Émetteur 10gbase Gigabit SFP Zx adaptè Gbic SFP Fibre kab Connecteur

1310nm, 1470nm, 220m, 10km Dom Émetteur 10gbase Gigabit SFP Zx adaptè Gbic SFP Fibre kab Connecteur

10GBASE GRJ X2 Émetteur (OPC, 1310nm, 220 m, SC, DOM) pwodwi detay OEM & kliyan UN avèk yon dividal mond nan klas manifakti yo OEM 8 ane pase

Function

10GBASE GRJ X2 Émetteur (OPC, 1310nm, 220 m, SC, DOM)

Pwodwi detay

Pati nan nimewo

X2-10GSR-31

Machann non

Fiberstore

Fòm tip

X2

Yo ki te konn Max done

10Gbps

Onde

1310nm

Max kab distans

220m

Entèfas

Mezon semidetachab SC

Konpozan ptik

FP 1310nm

Tip kab

OPC

DOM sipò

Wi

TX pouvwa

-6.5 èdi/chit cheve-0.5dBm

Destinataire sansiblite

andlt, -14.4dBm

Ranje tanperati Commercial

0 70° C (32 158° F)

Harmonisation HTS kòd

8517706000

OEM, andamp, Kliyan

UN avèk yon dividal fabricants klas OEM sou latè pase 8 ane, Sopofiber ki ka bay personnalisé epi koute yon pwi rezonab solisyon yo ki anwo nan syèl la bon kalite pou tout bezwen ak spécifications, enkli Optique plan mekanik plan Imprimé chan de kous tablo (Des) en ak elèktrik plan, lojisyèl andamp, Du plan, entegre asanble, étiquettes espesifik, etc. Ak vant rapide ak kliyan favorab commentaires, Sopofiber ki te devlope rapidman atravè mond lan ak vin dirijan founisè endistri ptik kominikasyon an. Si ou te enterese nan pwodwi nou yo, souple ou lib pou kontakte nou.

Emballage, andamp, Libellé

Sa fasil pou pran ak byen, TPS émetteur pakè ki te étiquetés e te make bysopofiberas defo. Personnalisés solisyon etikèt oswa lisans yo disponib pou mande.

10GBASE LR X2 Émetteur (SMF, 1310nm, 10 kilomèt nan, SC, DOM)

Pwodwi detay

Pati nan nimewo

X2-10GLR-31

Machann non

Fiberstore

Fòm tip

X2

Yo ki te konn Max done

10Gbps

Onde

1310nm

Max kab distans

10km

Entèfas

Mezon semidetachab SC

Konpozan ptik

DFB 1310nm

Tip kab

SMF

DOM sipò

Wi

TX pouvwa

-8.2 ou dèyè 0.5dBm

Destinataire sansiblite

andlt, -14.4dBm

Ranje tanperati Commercial

0 70° C (32 158° F)

Harmonisation HTS kòd

8517706000



En sou eksperyans lajè ak eksperyans, SOPO byen koni kòm youn nan pi gwo manifakti yo 1310nm, 1470nm, 220 m, 10 km dom émetteur 10gbase gigabit sfp zx adaptè gbic sfp fibre kab connecteur li anwo nan syèl la bon kalite, ba pwi pwodwi ak sèvis trè byen. Tanpri rete lib pou achte bon mache pwodwi sa yo nan la chin nan faktori nou.

Hot Tags: 1310nm, 1470nm 220m, 10km dom émetteur 10gbase gigabit SFP zx adaptè gbic SFP fibre kab connecteur fabricants, faktori, te fè nan peyi Lachin, bon kalite, ba pri, pa chè
Pwodwi ki
Kontakte nou
SOPO Optical Kominikasyon co, Ltd

Adrès: JinDiDa Industry Zòn, Langkou Industry Pak, Dalang Street, Longhua New Distri, Shenzhen, Lachin

Telefòn: +86-755-23124132

Fakse: 86-755-23774378

Mel: 18818523155@163.com

SOPO Optical Kominikasyon co, Ltd