10db, 20db EDFA chanèl plizyè moun ki pa marye-chanèl/pran blòk Fibre Edfa Raman ptik D' anplifikatè

10db, 20db EDFA chanèl plizyè moun ki pa marye-chanèl/pran blòk Fibre Edfa Raman ptik D' anplifikatè

Pwodwi dekri teren seri SP5100, ki se yon CATV fize ptik anplifikatè ak ogmantasyon entansite spectre sentiwon nan 1540 ou dèyè 1565nm.

Function
Productdescription
SP5100seriesisaCATVboosteropticalamplifierwithgainspectrumbandwithin1540 ou dèyè 1565nm. Thiskindofopticalamplifierisdesignedfortheapplicationofsinglechannelor1~8continuousribbonchannels(ITUwavelength). Generally,fiberCATVsystemoperatesinsinglewavelengththathasnostrictrequirementongainflatness.HA5100 boosteramplifierisfeaturedwithlowNF, saturatedoutputpower anwo nan syèl la. Itisapplicableforcentralbureau, sub-bureauandlinerelay, aswellasotheropticalcommunicationnetwork. HA5100isappliedmostcommonlyandwidelycomparedwithotheropticalamplifierinCATVsystem.
sopoisthefamousmanufacturerofopticalamplifier. HA5100opticalamplifieradoptstheworldand#39;stopclasspumplaserandAmericaOFSerbium-dopedopticalfiber.PerfectAPC,ACCandATCcontrol,excellentdesignintheventilationandheat-dissipationensurethelonglifeandhighreliableworkofpumplaser. RS232andRJ45offerserialcommutationandSNMPnetworkmanagementport.TheLCDatthefrontpanelofferstheworkindexofallequipmentandwarningalarm.Thelaserwillswitchoffautomaticallyifopticalpowerismissing,whichofferssecurityprotectionforthelaser. Alltheopticalportofopticalamplifiercanbeinstalledinthefrontpanel(alsocanbeinthebackpanelifcustomersspecify).
pwodwi sopo, foritshighquality, highreliableandhighcostperformance, istheidealchoiceofthesystemintegrationandsystemoperation.
Productfeatures
1540 ou dèyè 1563nmoperatingwavelength
Lownoise, highoutput, highreliability
APC,ACC,ATCcontrolledselection(HA5100/P)
PowerfulRS232supervisoryinstruction
Threeexterioroption:1U(19"stander), 3D (12.4", 3U, biwo-tip) andmodulator
1Uand3Dexterior, offeringstatusappearanceanddiagnosingfaultwithLCD, standardRS232communicationinterface, SNMPnetworkmanagementfunction
Applicationof3Dmodelstoadapttolaboratory
ExcellentP/Pratio
Mainapplication
AMCATV
DigitalCATV
DBSandamp, MMDS
FTTP
FTTxPON
Laboratoryapplication
Applicationcases
255KmPAL-D/56CHandamp, 20CHDigitalQAMHybridTransmissionApplicationCases
587KmpuredigitalTV1550nmoverlengthopticaltrunkapplicationCases
Fibertransmission TheapplicationofHA5100insatelliteL-Bandlong-distance(816Km)
Opto-electricaldiagram
OpticalportmodeM4(withinputandamp;outputmonitorport)

OpticalportmodeO4(fourwaysopticaloutput)

EDFA ogmantasyon entansite chanèl divès katye ptik anplifikatè sitou dezinye pou rankontre ti bri ak/pran egzijans)

dans D' divizyon multiplexage sistèm. (DWDM sistèm). Sa ki disponib nan plizyè kalite yo pou kliyan pou chwazi soti.

ki gen fize anplifikatè, liy anplifikatè ak anplifikatè remèt ankò. Paske kalifye isTelcordia ptik anplifikatè GR 1312 sant ak

RoHS idèl, kliyan ka santi yo san danje nan enfomasyon sa.

Aparans

1. syèl la sortie pouvwa, gwo asirans ke

2. ti tay, enstalasyon fasil

3. lajè fonksyònman D' de konba

SopofiberismultichannelopticalamplifiermanufacturerinChina, weoffermultichannelopticalamplifier, andopticalperformance

ki monitè kè bebe,portablePONopticalpowermeter, wesupplyhighqualitywithcompetitiveprice, ourcompanyisbasedonChina,

tout Chèn montay manufacturingmini ptik chanjman, moun ki pa marye mòd à pyebwa fibre attelage ka ta dwe konplete nan Lachin, menm nan yon vil.

Kòb manifakti enregistre ou D' pri. Plis detay sou chak pwodwi ki montre paj ak dekri teren.


Anplifikatè ptik raman espesyalman fèt pou sistèm ptik transmisyon long chaje.

Li kapab dirèkteman effet ptik siyal yo C-sentiwon L-sentiwon ak C L-bann ak anpil amelyore

ptik siyal pou rapò bri (OSNR), konsa pou amelyore pèfòmans transmisyon sistèm la.

Anplifikatè ptik a kapab monte grad a ki ekziste sistèm Go 10/s, ni 40 Go/s. epi tou

li se Telcordia GR-1312-sant kalifye RoHS idèl, t' ap kliyan fin viv ak kè poze tèt.

Aparans
1. kontra èstrikti, anba pouvwa konsomasyon
2. wo/pran, byen/pran)
3. byen wo pèfòmans ponp lazè ak aparèy endirèk

Sopofiber, ki se fabwikatè ptik anplifikatè Raman nan la chin, nou ofri anplifikatè ptik Raman,

ak OEO convertisseur, pòtab varyasyon ptik atténuation, nou bay bon kalite anwo nan syèl la ak pwi konpetitif,

konpayi nou an te baze sou Lachin, tout Chèn montay manifakti elèktrik varyasyon ptik atténuation,

moun ki pa marye mòd fibre à attelage ka ta dwe konplete nan Lachin, menm nan yon vil.

Kòb manifakti enregistre ou D' pri.

Plis detay sou chak pwodwi ki montre paj ak dekri teren

Anplifikatè ptik EDFA-MW/GW-VGA fèt espesyalman pou sistèm transmisyon DWDM.

EDFA-MW se entegre modile optoelectronic ak EDFA-GW, ki se pi ptik modile.

Kòm Sopofiber ptik anplifikatè se Telcordia GR-1312-sant kalifye yo ak idèl, RoHS

kliyan ka santi yo san danje nan itilize li.

Aparans
1. adaptab ogmantasyon entansite plan permet ptik anplifikatè pou akomode avec tout kalite opere kondisyon yo
2. nan mitan sèn aksè pou DCM, OADM
3. syèl la sortie repwezantasyon bwi pouvwa, ba
4. sipòte mòd ACC oubyen AGC
5. estanda RS232 kominikasyon entèfas
6. anwo nan syèl la kontwòl jistès, bon repons en karakteristik
7. gwo asirans ke, pouvwa ba konsomasyon

Sopofiber, ki se fabwikatè ptik anplifikatè EDFA - VGA nan la chin, nou ofri anplifikatè ptik EDFA - VGA,

ak ÉLECTROMÉCANIQUE atténuation etalaj modile, D' espesyal attelage, nou bay bon kalite anwo nan syèl la ak pwi konpetitif,

konpayi nou an te baze sou Lachin, tout Chèn montay manifakti ki DWDM OEO convertisseur, divès chanèl FBG DCM

modile ka ta dwe konplete nan Lachin, menm nan yon vil. Kòb manifakti enregistre ou D' pri.

Plis detay sou chak pwodwi ki montre paj ak dekri teren.


EDFA-TV ptik anplifikatè sitou fèt ak fabriqués pou sistèm CATV.Li installé dèyè a ptik

transmetè pou ogmante kouran a transmetè akwolonje distans transmisyon siyal.

Ptik anplifikatè la se sant Telcordia GR 1312kalifye yo ak RoHS te apwouve.

Aparans
1. syèl la sortie repwezantasyon bwi pouvwa, ba
2. lajè D' limit operasyonèl, kouvri tout C-bann
3. gwo asirans ke
4. likid surveillance entèfas
5. estanda CATV etajè, fasil pou mete epi l ap antreteni

Aplikasyon pou
EDFA-TV ptik anplifikatè fèt nan Kiba pou lòt CATV analog, ak rezo distribisyon fibre optique.
Sopofiber, ki se fabwikatè ptik anplifikatè nan la chin, nou ofri ptik anplifikatè, ak manyèl varyasyon ptik atténuation,

PLC Sur, nou bay bon kalite anwo nan syèl la ak pwi konpetitif, konpayi nou an te baze sou peyi Lachin,

tout Chèn montay fabrication ptik liy ki monitè kè bebe, modile FBG DCM chanèl plizyè ka ta dwe konplete nan Lachin,

menm nan yon vil. Kòb manifakti enregistre ou D' pri. Plis detay sou pwodwi chak

montre paj ak dekri teren.

EDFA-asistans ptik anplifikatè se yon ti bri anplifikatè sa sitou dezinye pou moun ki pa marye chanèl ptiksistèm transmisyon.

Li installé devan destinataire pou amelyore destinataire sansiblite epi mache al siyal transmisyon distans.

Menm jan an ptik anplifikatè se Telcordia GR 1312 sant kalifye ak satisfè kondisyon RoHS,

kliyan kapab santi a lèz nan acha yo.

Aparans
1. anwo nan syèl la ptik pwofi, figi ti bri, bon ASE anpèchman fonksyon
2. anwo nan syèl la asirans ke, pwi konpetitif
3. likid surveillance entèfas
4. lajè fonksyònman D' de konba
5. rezo ap swiv disponib
6. estanda etajè pou enstalasyon fasil epi antreteni yo ak

Aplikasyon pou
EDFA-asistans ptik anplifikatè lajman ki itilize pou zòn metwopolitèn rezo, aksè rezo,
long chaje rezo,

ak plizyè kalite sistèm transmisyon SDH/PDH. Accelink se anplifikatè ptikespesyalis nan la chin,

nou ofri ptik anplifikatè, ak lòt ptik atténuationespesyal D' attelage,nou founi goute ak meyè kalite ak

pwi konpetitif,konpayi nou an te baze sou peyi Lachin,tout Chèn montay manifakti ki moun ki pa marye chanèl FBG DCM modile,

ptik liy, ekipman moun pa ka ta dwe konplete nan Lachin, menm nan yon vil. Manifakti pi bapwi enregistre

ou D' pri.Plis detay sou chak pwodwi ki montre paj ak dekri teren.

Anplifikatè ptik EDFA-LA se yon liy anplifikatè espesyalman te nome pou moun ki pa marye chanèl ptik transmisyon sistèm.

Ki enstale nan liy transmisyon, anplifikatè ptik a ka bay konpansasyon pèdi pouvwa ptik epi pwolonje a

siyal transmisyon distans. Sa fè li pafè chwa pou ranplase konvasyon O-E-O regenerator.

An plis, la ptik anplifikatè se Telcordia GR-1312-sant kalifye ak RoHS idèl, se konsa souple santi

asire nan enfomasyon sa.

Aparans
1. EDFA-LA ptik anplifikatè plis fwofitab serye ke pwodwi yo menm jan an.
2. lèz li, la itil bri ba
3. likid surveillance entèfas
4. rezo ap swiv disponib
5. estanda etajè, fasil pou mete epi l ap antreteni

Aplikasyon pou
Anplifikatè ptik Sopofiber gwo pou yon long chaje rezo, zòn metwopolitèn rezo, aksè rezo,

osi byen ke plizyè SDH/PDH transmisyon sistèm yo.

Sopofiber, ki se fabwikatè ptik anplifikatè nan la chin, nou ofri ptik anplifikatè, ak chanjman ptik mini,

moun ki pa marye mòd à pyebwa fibre attelage, nou bay bon kalite anwo nan syèl la ak pwi konpetitif, konpayi nou an

te baze sou Lachin, tout Chèn montay manifakti ki FRAPE PD, FRAPE PD etalaj modile, pèfòmans ptik ki monitè kè bebe

ka ta dwe konplete nan Lachin, menm nan yon vil. Kòb manifakti enregistre ou D' pri.

Plis detay sou chak pwodwi ki montre paj ak dekri teren

EDFA-BA ptik anplifikatè se yon fize anplifikatè espesyalman te nome pou moun ki pa marye chanèl ptik transmisyon sistèm.

Li installé dèyè ptik transmetè pou ogmante kouran a transmetè ak mache al siyal la

transmisyon distans. Ptik anplifikatè a se Telcordia GR-1312-sant kalifye ak satisfè kondisyon RoHS.

An nou cohérente ki te vize sou pwodwi amelyorasyon, anplifikatè ptik Sopofiber gen anpil avantaj, jan
1. syèl la sortie repwezantasyon bwi pouvwa, ba
2. lajè D' limit operasyonèl, kouvri tout C-bann
3. nèt ak likid entèfas contrôle
4. endepandan rezo ap swiv disponib
5. anwo nan syèl la asirans ke
6. estanda etajè, fasil pou mete epi l ap antreteni

Aplikasyon pou
EDFA-BA ptik anplifikatè fèt nan Kiba pou bwote long rezo, zòn metwopolitèn rezo, aksè rezo, tankou plizyè kalite sistèm transmisyon SDH/PDH.
Sopofiber, ki se fabwikatè ptik anplifikatè nan la chin, nou ofri ptik anplifikatè, ak chanjman ptik, moun ki pa marye mòd fibre à attelage, nou bay bon kalite anwo nan syèl la ak pwi konpetitif, konpayi nou an te baze sou peyi Lachin, tout Chèn montay manifakti ki coaxial PD, coaxial PD etalaj modile, pouvwa ptik multicanal mèt konplete nan la chin, menm nan yon vil. Kòb manifakti enregistre ou D' pri. Plis detay sou chak pwodwi ki montre paj ak dekri teren.

EDFA moun ki pa marye chanèl ogmantasyon entansite modile ptik anplifikatè espesyalman fèt pou C-bann moun ki pa marye chanèl ptik transmisyon sistèm.

Ptik anplifikatè a soti nan plizyè kalite yo. EDFA-MD se jan de jeneral yo ak EDFA-MC se tip kontra a. Modile a kapab

pou itilize pou fè kat EDFA oswa etajè mòn, selon customerand #39, kondisyon espesifik s.

Sopofiber moun ki pa marye chanèl ogmantasyon entansite modile ptik anplifikatè se Telcordia GR-1312-sant kalifye idèl RoHS. Menm jan yon bòn,

fasil pou yo enstale yo ak vini ak likid entèfas surveillance, li de pli zan pli te itilize nan long chaje rezo, zòn metwopolitèn rezo,

aksè rezo, tankou plizyè kalite sistèm transmisyon SDH/PDH.

Sopofiber, ki se fabwikatè ptik anplifikatè nan la chin, nou ofri ptik anplifikatè, ak elèktrik varyasyon ptik atténuation,

moun ki pa marye mòd fibre à attelage, nou bay bon kalite anwo nan syèl la ak pwi konpetitif, konpayi nou an te baze sou peyi Lachin,

plen chèn nan manifakti convertisseur OEO, dispèsyon lajan asirans fibre modile ka ta dwe konplete nan Lachin,

menm nan yon vil. Enregistre manifakti koute pi baou D' pri.

Plis detay sou chak pwodwi ki montre paj ak dekri teren.

EDFAsinglechannelgainblockopticalamplifierisdesignedforuseinsinglechannelopticaltransmissionsystem.Byapplication,

thisproductcanbedividedintoboosteramplifier, lineamplifierandpreamplifier.

Yearsoffocusonproductimprovementhasresultedintheopticalamplifierhavingmanyadvantages, suchascompactstructure,

highoutputpower, lownoiseandgreatreliability. Asaresult, SopofiberopticalamplifierisTelcordiaGR1312CORE, RoHSqualified,

andisverypopularwithcustomersaroundtheworld.

Aplikasyon pou


EDFAsinglechannelgainblockopticalamplifieriswidelyappliedinmetropolitanareanetwork, accessnetworkandCATVsystem,

inadditiontosinglechannelopticaltransmissionsystem.

SopofiberissinglechannelopticalamplifiermanufacturerinChina, weoffersinglechannelopticalamplifier, andmultichannelopticalpowermeter,opticalpowermeter,wesupplyhighqualitywithcompetitiveprice, ourcompanyisbasedonChina, fullchainofmanufacturingopticalswitch,

singlemodebroadbandfibercouplercanbecompletedinChina, eveninonecity. Lowermanufacturingcostsavesyourpurchasingcost.

Themoredetailsofeachproductareshownthepagewithdescription

EDFA L-bann ogmantasyon entansite modile ptik anplifikatè sitou dezinye pou rankontre L-bann DWDMand #39, kondisyon s tèm lajè bann,

bese tèt bri, / pran) ak/pran fèmen a kle. Sa gen ladann fize anplifikatè, liy anplifikatè ak anplifikatè remèt ankò. Modile an ka itilize pou

fè kat EDFA oswa etajè mòn. Menm jan pwodwi se Telcordia GR-1312-sant kalifye idèl RoHS, kliyan kapab santi

asire nan acha yo.

Ak vizaj likid entèfas surveillance, gwosè kontra ak enstalasyon fasil, EDFA L-bann/pran anplifikatè ptik modile

lajman te itilize nan sistèm ptik transmisyon L-sentiwon ak sistèm DWDM L-bann moun.

Sopofiber, ki se fabwikatè ptik anplifikatè nan la chin, nou ofri ptik anplifikatè, ak moun ptik liy/ekipman pa, ptik sous limyè,

nou bay bon kalite anwo nan syèl la ak pwi konpetitif, konpayi nou an te baze sou Lachin, tout Chèn montay manifakti fiks ptik atténuation

D' espesyal attelage ka ta dwe konplete nan Lachin, menm nan yon vil.

Kòb manifakti enregistre ou D' pri. Plis detay sou chak pwodwi ki montre paj ak dekri teren.

dBm 10 pèsistans yap ogmante jiska yon sèl chanèl fize EDFA ptik anplifikatè pou rezo SDH
SDH-EDFA-BA-O6 fize anplifikatè dezinye pou aplikasyon Synchrone Digital anbakasyon (SDH) pou ki installé apwè ptik transmetè pou ogmante transmisyon distans pou moun ki pa marye D' modile ptik sistèm. Sistèm ki lajè D' pouvwa de - 10dBm pou + 6dBm, kouran bay 10dBm ak repwezantasyon bwi ba. Li gen ladan RS-232 konpitè entèfas.

Anplifikatè rack etajè sa a travay pa defo nan konstan siyal ogmantasyon entansite mòd, men, yo kapab configuré pou toutan total de kouran ki mòd. Inite sa yo yo te itilize nan aplikasyon transmisyon lontan-traits, espesyalman pou PDH, SDH, SONET ak ptik Ethernet transmisyon aplikasyon. Lèz itilize li ak pèfòmans se pou ou fè seri SDH-EDFA-BA-xx pafè solisyon pou gen aksè ak Metro rezo ptik.

Aparans
• Sèvis kòm yon anplifikatè fize C-bann 1550nm
• Accordable sortie pouvwa: 10dBm
• Laj D' pouvwa ranje:-10 ou dèyè + 6dBm
• Loise desann figi: karakteristik isandlt 4.5dB
• Connecteurs: SC/UPC, SC/APC, FC/UPC, FC/APC, LC/UPC, LC/APC, ST/UPC ak ST/APC connecteurs ki disponib
• Moun ki pa marye oubyen double 110VAC, 220VAC-48VDC, ak/oubyen 100V-240V pouvwa materyèl
• Série entèfas vini avèk RS232, RS485
• 1U 19andquot, èstrikti mòn etajè pou enstalasyon fasil
• Tout pèfòmans konpatib ak BellcoreGR 1312 sant mande
• Itilize pou gen aksè ak Metro rezo ptik
• Travay ak aplikasyon pou kous
• Estabilite anwo nan syèl la ak asirans ke
• 3 zan garantie
• 10 ane de operasyon an vi
• OEM ki disponib
En
• Cho echanj rezo jesyon ajan
• SNMP rezo jesyon entèfas: RJ45
• Sipò Telnet pou opsyonèl, ochwa
• ASE bri filtre andamp, ASE e filtres
• Anwo nan syèl la presi ACC (otomatik konstant aktyèl) chan de kous kòm defo, si ou pa bezwen lòt chan de kous, souple kontakte nan sales@fiberstore.com
• ATC (kontwòl otomatik tanperati) fonksyon
• Ofrann estati jan moun parèt ak diagnostic bay tò ak LCD
Èstrikti mekanik

Èstrikti ekzanp

NÒT:
La EDFA SDH nan Fiberstore ki gen plis pase 1 plis pase 2 3.

Spécifications

Karakteristik

Senbòl

Min

Typ

Max

Inite w la

Operasyon D'

Λc

1530

1550

1562

nm

La plen moun kouran (1)

Po

20

dBm

D' pouvwa (2)

Pyakiròt

-35

6

dBm

Akeri

G

20

32

dB

Repwezantasyon bwi

NF

4.5

dB

D' blanch

ISOi

30

dB

Pèsistans yap ogmante jiska blanch

ISOo

30

dB

Fuites D' ponp

PumpLin

-35

dBm

Pèsistans yap ogmante jiska ponp fuite

PumpLout

-45

-45

dBm

Retounen pèdi

RL

-45

dB

Pol pwofi depandan

PDG

0.3

dB

PMD

PMD

0.5

ps

Operasyon tanperati

Tw

-5

60

Tanperati nan depo

Ts

-40

80

Imidite (3)

10

85

%

Pouvwa vòltaj

Vps

85/170

110/220

132/264

V

Pouvwa konsomasyon

P I

18

ONÈ

Série entèfas

RS232, RS485

Ekipman pou pouvwa

110VAC, 220 v-48VDC oswa 100V-240V

Connecteurs

Simplex SC/UPC, SC/APC, FC/UPC, FC/APC, LC/UPC, LC/APC, ST/UPC ak ST/APC disponib

Garantie

3 zan

(1): kliyan opsyonèl, ochwa
(2): pre anplifikatè: D' pouvwa, –35 ou dèyè-25dBm, Inline-anplifikatè: D' pouvwa, –25 ou dèyè-10dBm, fize: D' pouvwa, –10 ou dèyè + 6dBm
(3): pa kondansasyon

Akeri 20dB moun ki pa marye chanèl EDFA avan anplifikatè ptik anplifikatè pou rezo SDH
SDH-EDFA-asistans-G20 avan anplifikatè dezinye pou aplikasyon Synchrone Digital anbakasyon (SDH) pou yo se moun ki pa marye chanèl EDFA ki installé devan destinataire pou amelyore réception sansiblite, ak mache al siyal transmisyon distans. Sistèm ki lajè D' pouvwa de - 35dBm pou - 25dBm, 20dB pwofi ak repwezantasyon bwi ba. Li gen ladan RS-232 konpitè entèfas.

Anplifikatè rack etajè sa a travay pa defo nan konstan siyal ogmantasyon entansite mòd, men, yo kapab configuré pou toutan total de kouran ki mòd. Inite sa yo yo te itilize nan aplikasyon transmisyon lontan-traits, espesyalman pou PDH, SDH, SONET ak ptik Ethernet transmisyon aplikasyon. Lèz itilize li ak pèfòmans se pou ou fè seri SDH-EDFA-asistans-xx pafè solisyon pou gen aksè ak Metro rezo ptik.
Aparans
• Sèvis kòm yon 1550nm C-bann anplifikatè Avan
• Pwofi: 20dB
• Laj D' pouvwa ranje:-35dBm pou - 25dBm
• Loise desann figi: karakteristik isandlt 4.5dB
• Connecteurs: SC/UPC, SC/APC, FC/UPC, FC/APC, LC/UPC, LC/APC, ST/UPC ak ST/APC connecteurs ki disponib
• Moun ki pa marye oubyen double 110VAC, 220VAC-48VDC, ak/oubyen 100V-240V pouvwa materyèl
• Série entèfas vini avèk RS232, RS485
• 1U 19andquot, èstrikti mòn etajè pou enstalasyon fasil
• Tout pèfòmans konpatib ak BellcoreGR 1312 sant mande
• Itilize pou gen aksè ak Metro rezo ptik
• Travay ak aplikasyon pou kous
• Estabilite anwo nan syèl la ak asirans ke
• 3 zan garantie
• 10 ane de operasyon an vi
• OEM ki disponib
En
• Cho echanj rezo jesyon ajan
• SNMP rezo jesyon entèfas: RJ45
• Sipò Telnet pou opsyonèl, ochwa
• ASE bri filtre andamp, ASE e filtres
• Anwo nan syèl la presi ACC (otomatik konstant aktyèl) chan de kous kòm defo, si ou pa bezwen lòt chan de kous, souple kontakte nan sales@fiberstore.com
• ATC (kontwòl otomatik tanperati) fonksyon
• Ofrann estati jan moun parèt ak diagnostic bay tò ak LCD
Èstrikti mekanik

Èstrikti ekzanp

NÒT:
La EDFA SDH nan Fiberstore ki gen plis pase 1 plis pase 2 3.

Spécifications

Karakteristik

Senbòl

Min

Typ

Max

Inite w la

Operasyon D'

Λc

1530

1550

1562

nm

La plen moun kouran (1)

Po

20

dBm

D' pouvwa (2)

Pyakiròt

-35

6

dBm

Akeri

G

20

32

dB

Repwezantasyon bwi

NF

4.5

dB

D' blanch

ISOi

30

dB

Pèsistans yap ogmante jiska blanch

ISOo

30

dB

Fuites D' ponp

PumpLin

-35

dBm

Pèsistans yap ogmante jiska ponp fuite

PumpLout

-45

-45

dBm

Retounen pèdi

RL

-45

dB

Pol pwofi depandan

PDG

0.3

dB

PMD

PMD

0.5

ps

Operasyon tanperati

Tw

-5

60

Tanperati nan depo

Ts

-40

80

Imidite (3)

10

85

%

Pouvwa vòltaj

Vps

85/170

110/220

132/264

V

Pouvwa konsomasyon

P I

18

ONÈ

Série entèfas

RS232, RS485

Ekipman pou pouvwa

110VAC, 220 v-48VDC oswa 100V-240V

Connecteurs

Simplex SC/UPC, SC/APC, FC/UPC, FC/APC, LC/UPC, LC/APC, ST/UPC ak ST/APC disponib

Garantie

3 zan

(1): kliyan opsyonèl, ochwa
(2): pre anplifikatè: D' pouvwa, –35 ou dèyè-25dBm, Inline-anplifikatè: D' pouvwa, –25 ou dèyè-10dBm, fize: D' pouvwa, –10 ou dèyè + 6dBm
(3): pa kondansasyon

EDFAmulti-channelgainmoduleopticalamplifierisdesignedfordensewavelengthdivisionmultiplexingsystem(DWDMsystem).

Theopticalamplifierisavailableinseveraltypes.

39 # EDFA-MWisthegeneraltypeandEDFA-MCisthecompacttype.Accordingtocustomerand, srequirements, themodulecanbeused

tomakeEDFAcardorrackmount.

Featuringsmallsize, lownoise, easyinstallationandhighreliability, EDFAmulti-channelgainmoduleopticalamplifierisTelcordia

GR-1312-sant, RoHSqualified, andisincreasinglyusedinDWDM, METROsystems.

SopofiberissinglechannelopticalamplifiermanufacturerinChina, weoffersinglechannelopticalamplifier, andMEMSvariable

opticalattenuator, singlemodebroadbandtreefibercoupler, wesupplyhighqualitywithcompetitiveprice, ourcompanyisbased

onChina, fullchainofmanufacturingbidirectionalOEOconverter, singlechannelFBGDCMmodulecanbecompletedinChina,

eveninonecity. Lowermanufacturingcostsavesyourpurchasingcost.

Themoredetailsofeachproductareshownthepagewithdescription.

Anplifikatè ptik Sopofiber pouvwa anwo nan syèl la se yon pwodwi ki fèt pou aplikasyon ptik aksè FTTH/CATV.
Gras a sèvi ak Sopofiber revèti-pompe Er-Yb co-au fibre anplifikatè teknoloji, li total de kouran ki kapab dBm jiska 33.

Aparans
1. Wideoperatingwavelengthrange
2.Lownoise, convenientinstallationandmaintenance
3.Standard2Urackmount, multipleoutputlevels
4. Flexiblemonitoringinterface

Aplikasyon pou
SopofiberhighpoweropticalamplifiercanbeusedindifferentFTTH/PONapplications.

SopofiberishighpoweropticalamplifiermanufacturerinChina, weofferhighpoweropticalamplifier, andbidirectionalOEO

convertisseur,benchtopdigitalvariableopticalattenuator, wesupplyhighqualitywithcompetitiveprice,ourcompanyisbased

onChina, fullchainofmanufacturingMEMSvariableopticalattenuator, singlemodebroadbandtreefibercouplercanbe

completedinChina, eveninonecity. Lowermanufacturingcostsavesyourpurchasingcost.Themoredetailsofeachproduct

areshownthepagewithdescription.



En sou eksperyans lajè ak eksperyans, SOPO byen koni kòm youn nan pi gwo manifakti yo 10db, 20db edfa chanèl plizyè moun ki pa marye chanèl pwofi blòk fibre edfa raman ptik D' anplifikatè li anwo nan syèl la bon kalite, ba pwi pwodwi ak sèvis trè byen. Tanpri rete lib pou achte bon mache pwodwi sa yo nan la chin nan faktori nou.

Hot Tags: 10db, 20db edfa chanèl plizyè moun ki pa marye-chanèl/pran blòk fibre edfa raman ptik D' anplifikatè fabricants, faktori, te fè nan peyi Lachin, bon kalite, ba pri, pa chè
Pwodwi ki
Kontakte nou
SOPO Optical Kominikasyon co, Ltd

Adrès: JinDiDa Industry Zòn, Langkou Industry Pak, Dalang Street, Longhua New Distri, Shenzhen, Lachin

Telefòn: +86-755-23124132

Fakse: 86-755-23774378

Mel: 18818523155@163.com

SOPO Optical Kominikasyon co, Ltd