Sopo optik Kominikasyon co, Ltd te fonde an 2009, kòm youn manifakti a pi gwo ak founisè nan konpozan fib optik ak ekipman. Avèk eksperyans rich nan desine ak manifakti fib optik konpozan pasif ak ekipman, ak sistèm kontwòl kalite siperyè, ekipman manifakti avanse ak travayè trè kalifye, nou te kreye bon relasyon ak anpil nan konpayi pi popilè nan kominikasyon. Nou ofri yon gwo varyete pwodwi ki gen ladan Optical Isolator, Nwayo izolan, Collimator, WDM seri, Optical switch, optik sikilateur ak sou sa. Eksepte pati estanda, nou ka ofri pati koutim dapre spesifikasyon kliyan an tou.

Nouvèl sant

newscenter Émetteur CWDM SFP modile 1270nm-1610n...

CWDM SFP émetteur modile 1270nm-1610nm D': fibres SMF, LC, connecteur, 100 kilomèt

Kominikasyon

Kontakte nou
SOPO ptik kominikasyon co, Ltd

Adrès: Zòn endistri JinDiDa, Langkou endistri Pak, Ri Dalang, distri Longhua nouvo, Shenzhen, Lachin

Telefòn: +86-755-23124132

Fakse: 86-755-23774378

Mel: sales1@sopo.net.cn

SOPO ptik kominikasyon co, Ltd
foottop